Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
Еңбекшіқазақ ауданы Т.Кежебаев атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бастауыш сынып мұғалім і Петахунова Қалбұбі Қазақ тілі нәнінеңнқысқа мерзімді жоспары
Сабақ №
Күні:
22.12.14
Сынып: 3
Пәні: Қазақ тілі
Пән мұғалімі: Петахунова Қ.
Тақырыбы:
Қарама –қарсы мағыналы сөздер
Мақсаты:
Қарама - қарсы мағыналы сөздерді сөз қолданысында дұрыс пайдалана білуді меңгерту, сөздік қорын, тіл байлығын кеңейту, логикалық ойлау қабілетін ұштау, шапшаңдыққа, сауатты сөйлеуге дағдыландыру, сауатты жазуға ынталандыру.
Күтілетін нәтиже / табыс көрсеткіші:
Қарама- қарсы сөздердің сыңарын таба алады, сөз мағынасын ажырата біледі.
Жұмыс түрі:
Топтық
АКТ, қалай оқу керектігін үйрету, оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
Мұғалімнің жазбалары: Әдісі: Миға шабуыл, сұрақ- жауап, топтастыру
№
Сабақ кезеңдері
Мұғалімнің әрекеті
Оқушының әрекеті
Күтілетін нәтиже
Ресурстар
1
Ұйымдастыру кезеңдері
Оқушылардың көңіл- күйлерін смайликтер арқылы анықтау
Тренинг «Жарайсың!»
3 түрлі кәмпиттер арқылы топқа бөлу.
Топ ережесін сақтау.
Шаттық шеңберін құрып, оқушылар өздеріне сәттілік тілейді.
Топтарға бөлініп, бағалау парақшасымен танысады.
Сабаққа деген қызығушылықтары артады.
Сабақ кезеңдерімен танысады.
Топ ережесі
6 655 350 материалов в базе
Настоящий материал опубликован пользователем Азиев Кудрят Нариманович. Инфоурок является информационным посредником и предоставляет пользователям возможность размещать на сайте методические материалы. Всю ответственность за опубликованные материалы, содержащиеся в них сведения, а также за соблюдение авторских прав несут пользователи, загрузившие материал на сайт
Если Вы считаете, что материал нарушает авторские права либо по каким-то другим причинам должен быть удален с сайта, Вы можете оставить жалобу на материал.
Удалить материалВаша скидка на курсы
40%Курс профессиональной переподготовки
300/600 ч.
Курс профессиональной переподготовки
300 ч. — 1200 ч.
Курс повышения квалификации
36 ч. — 144 ч.
Мини-курс
5 ч.
Мини-курс
2 ч.