Күні: 20.01.17ж
Сынып:2 «Г»
Сабақтың тақырыбы:
Ол не істейді?
Сабақтың мақсаты:
Білімділігі:
оқушылардың дұрыс сөйлеу ұғымдарын қалыптастыру.
Дамытушылығы:
оқушылардың сөздік қорын дамыту.
Тәрбиелілігі:оқушыларды
әдептілікке, ұқыптылыққа, жинақылыққа, тазалыққа тәрбиелеу.
Сабақ түрі:
дәстүрлі
Сабақ типі: аралас
Сабақтың
әдіс-тәсілдері: әңгімелеу, сұрақ – жауап , оқу, жазу.
Сабақтың барысы:
І Ұйымдастыру
бөлімі
а) Оқушылармен
амандасу.
ә) Оқушылардың сабаққа
қатысымын тексеру.
б) Оқушылардың
назарын сабаққа аудару.
в) Оқушылардың
қонақтармен үш тілде амандасуы
г) Көңілді жаттығу
(1:30)
ІІ Үй тапсырмасын
тексеру
80
бет 4 – тапсырма
ІІІ Жаңа сабақ
«Ол не істейді?»
Оо
–толтыру
Ол, орамал, орман,
Орал, т.б – «о» әріпінен басталатын сөздерді жазу, және қазақ тіліне тән
әріптердің астын сызу.
Оқулықпен жумыс:
1 – тапсырма.
Суретке қараймыз. Тыңдаймыз, оқимыз. (Жеке жұмыс)
Ол теледидар
көреді. Ол ән айтады. Ол кітап оқиды.
Ол сурет салады.
Ол доп ойнайды. Ол ойыншық жасайды.
Ол шаңғы тебеді.
Ол дүкенге барады. Ол домбыр тартады.
2 – тапсырма.
Тыңдаймыз, қайталаймыз. Сәйкестендіріп оқимыз (Жұптық жұмыс)
Домбыра
тартады ән айтпайды
Сурет
салады домбыра тартпайды
Доп
ойнайды шаңғы теппейді
Шаңғы тебеді
сурет салмайды
Ән
айтады кітап оқымайды
Теледидар
көреді дүкенге бармайды
Кітап
оқиды доп ойнамайды
Дүкенге
барады Теледидар көрмейді
Тақтамен жұмыс.
Алғашқы
болған төрт жұп тақтаға екі сөйлемнен жазады
Оқулықпен жұмыс.
3 – тапсырма.
Үлгі бойынша сөйлейміз.
Үлгі:
Ол демалыс күні теледидар көреді.
Ол
демалыс күні шаңғы теппейді.
Ол демалыс күні ән
айтады.
Ол демалыс күні
сурет салмайды.
Ол демалыс күні
футбол ойнайды.
Ол демалыс күні
домбыра тартпайды.
Ол демалыс күні
дүкенге барады.
Ол демалыс күні кітап
оқымайды.
4 – тапсырма.
Суретке қараймыз. Кел ойнайық! (Топтық жұмыс)
Дәптермен жұмыс: кітап,
оқушы – сөздеріне дыбыстық талдау жүргізу
Сергіту сәті:
«Кел би билейік» (1:22)
Сабақты бекіту:
«Төрт қадам»
Әр топ «4 қадам» -ның сұрақтарына жауап береді
І қатар – Бүгін аптаның кай күні?
Бүгінгі жаңа сабақтың 2-ші тапсырмасын қалай орындадық?
Сендер демалыс күні ойнайсындарма?
Бүгінгі топтық жұмыс ұнадыма?
ІІ
қатар – Қазір жылдың қай мезгілі?
Бүгінгі сабағымыздың тақырыбы қалай аталады?
Сендер демалыс күні теледидар көресіңдерме?
Бүгінгі топтық жұмыс ұнадыма?
Кері байланыс:
«Басбармақ» әдісі.
Сабақты
түсіндім, ұнады.
Сабақты түсініңкіремедім
Сабақты түсінбедім, ұнамады
Үйге тапсырма:
Бағалау: