Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
1 слайд
Сабақтың тақырыбы
Квадрат түбірлері бар
өрнектерді түрлендіру
арқылы есептер шығару
2 слайд
Сабақтың мақсаты: Квадрат түбірі бар өрнектерді түрлендіру қасиеттерін меңгеру, оны есеп шығару барысында қолдана білуге үйрету. Пән бойынша білім – білік дағдыларын қалыптастыру.
Дамытушылық мақсаты: Тақырыпты меңгеру барысында әртүрлі ойындар арқылы оқушылардың қызығушылығын арттыру, ақыл-ойын, логикалық ойын, математикалық стилін, тұлғалық қабілеті мен бейімділігін, дамыта түсу, ой-өрісін кеңейтіп,іздену қабілеттерін арттыру, ептілікке үйрету.
Тәрбиелік мәні: Оқушыларды ұқыптылыққа, өз ойын дәйекті баяндай білуге үйрету.
3 слайд
Интерактивті тақта, тест белгішелері, семантикалық карта
Сабақтың көрнекілігі
4 слайд
Бекіту – тренинг
сабағы
Сабақтың түрі
5 слайд
Сұрақ – жауап, ойындар, есептер, кестелер.
Әдіс-тәсілдері
6 слайд
Сабақтың барысы:
1. Ұйымдастыру кезеңі
2.“Арқан тартыс” (үй тапсырмасын тексеру)
3. “Орамал тастау” (есептер шығару)
4. “Қыз қуу” (сергіту сәті)
5. “Көкпар” (кесте толтыру)
6. Сабақты қорытындылау
7. Үйге тапсырма беру
7 слайд
Ғылымдардың патшасы атанғансың,
Евклид, Фалес, Пифагордан бата
алғансың.
Төзбейтін өтірікке, жалғандыққа!
Жасықтан емессің сен, қаталдансың
“Ақыл-ойды тәртіпке келтіретін
"Нағыз пән-математика" атанғансың!
8 слайд
19.10.2012
Квадрат түбірлері бар өрнектерді түрлендіру арқылы есептер шығару
9 слайд
“А р қ а н т а р т ы с”
(Үй тапсырмасын тест арқылы тексеру)
Тест тапсырмалары сынып экранында көрсетіліп, жауаптары оқушылардың қолдарындағы екі түрлі белгішелерін көтеру арқылы беріледі.
10 слайд
1. Барлық рационал және иррационал сандар қалай аталады?
а) Квадрат сандар б) Нақты сандар
2. Квадраты а-ға тең кез келген теріс емес в саны теріс емес а санының арифметикалық ... ... деп атайды
а) Квадрат түбірі б) Сандық түбірі
3. √49*64 өрнегінің мәні неге тең?
а) 65 б) 56
4. √50 көбейткішін түбір таңбасының алдына шығар
а) 25√2 б) 5√2
5. Есептеңдер: √61² - 60²
а) 11 б) 21
6. Бөлшектің бөлімін иррационалдықтан босату дегеніміз не?
"Арқан тартыс"
11 слайд
"Орамал тастау"
Бұл ойынның ережесі бір
оқушы шығып, орамал алады.
Орамалдағы есепті шығарады,
болған соң екінші оқушыға
кезек келеді.
Олда осылай жалғастырады.
12 слайд
13 слайд
14 слайд
"Қыз қуу"
Сергіту сәтінде оқушылардың
ішінен, яғни бір қыз,
бір бала шығады. Егер жігіт
қызға жете алмаса,
онда келесі қызбен жігіт
шығады.
“Арифметика” сөзінен сөз
құрау керек.
15 слайд
Арифметика
16 слайд
17 слайд
Жарайсыңдар!!!
18 слайд
"Көкпар"
Кестедегі жауаптардың астына оларға әріптерді қойсақ, «Математика – барлық ғылымдар патшасы» нақыл сөзінің авторы математик, физик ғалымының атын оқимыз
19 слайд
(√8 - √50)*√2 А
2. (√а - √7)*(√а+√7) С
3. (√а - √в)² У
4. -21√3 +√27 С
5. (11 - √17)*(11+√17) Г
20 слайд
21 слайд
"Сабақты қорытындылау"
22 слайд
"Үйге тапсырма беру"
88 есеп
23 слайд
Қатысқандарыңызға
көп-көп рахмет!
Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
Сабақтың мақсаты: Квадрат түбірі бар өрнектерді түрлендіру қасиеттерін меңгеру, оны есеп шығару барысында қолдана білуге үйрету. Пән бойынша білім – білік дағдыларын қалыптастыру.
Дамытушылық мақсаты: Тақырыпты меңгеру барысында әртүрлі ойындар арқылы оқушылардың қызығушылығын арттыру, ақыл-ойын, логикалық ойын, математикалық стилін, тұлғалық қабілеті мен бейімділігін, дамыта түсу, ой-өрісін кеңейтіп,іздену қабілеттерін арттыру, ептілікке үйрету.
Тәрбиелік мәні: Оқушыларды ұқыптылыққа, өз ойын дәйекті баяндай білуге үйрету.
6 626 959 материалов в базе
Настоящий материал опубликован пользователем БАШИМОВА ГУЛШАТ МУХТАРКЫЗЫ. Инфоурок является информационным посредником и предоставляет пользователям возможность размещать на сайте методические материалы. Всю ответственность за опубликованные материалы, содержащиеся в них сведения, а также за соблюдение авторских прав несут пользователи, загрузившие материал на сайт
Если Вы считаете, что материал нарушает авторские права либо по каким-то другим причинам должен быть удален с сайта, Вы можете оставить жалобу на материал.
Удалить материалВаша скидка на курсы
40%Курс повышения квалификации
72 ч. — 180 ч.
Курс повышения квалификации
36 ч. — 144 ч.
Курс повышения квалификации
36 ч. — 180 ч.
Мини-курс
4 ч.
Мини-курс
4 ч.