Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
FORM 2 DATE___________
Мета:
Навчальна:
Повторити вивчену лексику за темами «Знайомство», «Іграшки», лічбу числівниківдо 10;
Повторити літери алфавіту тазвуки;
Продовжувати формуватиу дітей навички монологічногота діалогічного мовлення;
Тренувати учнів у читанні.
Розвиваюча:
розвивати навички аудіювання та спілкуванняанглійською мовою;
розвивати увагу, пам’ять, уяву,спостережливість, мовлення;
Виховна:
Виховувати прагнення вивчатианглійську мову;
Виховувати культуру спілкування, доброчинні взаємини;
Виховувати чемність, ввічливість, організованість, дисциплінованість.
Тип уроку: узагальнюючий з використанням ІКТ.
Обладнання та навчальні матеріали: комп’ютер, мультимедійний проектор, акустична колонка для прослуховування аудіозаписів пісень,мультимедійна презентація до уроку, підручник «English 2» О.Д.Карп’юк, малюнки з теми, дидактичні матеріали до теми, плакати до теми, м’які іграшки.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
Warming up 1. Привітання. Введеннявіншомовнуатмосферу.
– Good morning,dear children and guests! I am glad to see you. Let’s sing the song “Hello! Howareyou?” Let’s begin.
Дітивітаютьсяпіснею“Hello! Howareyou?” з вчителем та гостями.
“Hello! Howareyou?”
“Hello! Howareyou?”
“Hello! Howareyou?”
“Hello! Howareyou?”
I’m hungry.
I’m tired.
I’m cold.
I’m sad.
“Hello! Howareyou?”
“Hello! Howareyou?”
“Hello! Howareyou?”
“Hello! Howareyou?”
I’m happy.
I’m great.
I’m good.
I’m OK.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
T.: The topic of our lesson is “Happy birthday party”. Сьогодні ми з вами відправимося на день народження до Тома. Отже познайомимося з нашими сьогоднішніми друзями Томом та Тімом.
Look at the blackboard and read.
Hello my friends. There are Tom and Tim
3. Фонетична розминка.
Practice So look at the blackboard. There is a poem for you. It’s birthday time, birthday time –
Time for game and time for toys,
Time for happy girls and boys,
Time for cake and presents, too,
Time for laugh and say “Thank you!”
Listen to me. And now repeat after me. Let’s read all together.
Let’s try to translate this poem.
ІІ. Основна частина уроку
1. Повторення матеріалу введеного на попередніх уроках і
контроль домашнього завдання.
Шановні дітки до нас на день народження завітали маленькі мишенята, але їм треба допомогти, щоб вони могли разом з нами святкувати наше свято. Для цього треба повторити алфавіт. Давайте спробуємо.
Let’strytohelpourmice. Let’ssingthesong “TheABC”.
Діти виконують пісню “TheABC” та роблять фізичні вправи.
2. Гра “ Matchthepair”.
А тепер давайте ми з вами трішки пограємо та перевіримо як ви вивчили алфавіт. Поділимо клас на дві команди і з кожної команди по одному учню виходять до дошки і виконують завдання.
І команда повинна зібрати квіточки для бджілки
ІІ команда повинна нагодувати нашого Карлсона святковим тортом.
3. Гра “ Fill in the gaps”.
4. Практикування у усному мовленні.
4. 1. Do you like birthday? Yes. Of course. All children like birthday.
А скажіть мені будь ласка, коли у вас день народження. пригадайте в яку пору року. А давайте ми з вами повторимо пори року і хто почує, що називають його пору року, той і встає з-за парти. Давайте спробуємо.
Let’s try to sing a song “Seasons”
Діти виконують пісню “Seasons”
4.2. Гра «Showme»
Te a c h e r.Do you like presents? – Yes, I do.
What presents have you? – I have …
And now we go to the toys shop.
Oh, what a lot of toys! What a lot of guests! What
can you see on the table?
– Showmeyour toy!
– What is it?
Учні по черзі називають іграшки, що бачать.
4.3. Сюжетно-рольова гра «День народження Тома»
Children, Томзарошуєнасна his birthday.He says “Welcome! Welcome!
Welcome!”
– How old are you, Tom? Three.
– Thank you, Tom.
Діти а ви пам’ятаєте як поводитися на дні народженні. Правильно: не забувати вітатися, дякувати, просити пробачення,бути чемним…
– Take your toys. Let’s go.
А тепер ми з вами трохи пограємо один учень буде Томом, а інший гостем.
Let’s begin. Make a dialogue.
– What is your name?
– My name is…
– How old are you? – I am…
– Who are you?– I am…
– Where do you live? – I live in…
4.4. ПоздоровленняТома. Let’s sing the song for Tom.
“Happy, happy birthday to you.”
4.5. Завдання Тома. Виправити помилки у привітальній листівці.
ІІІ. Заключна частина уроку.
1.Домашнє завдання
Ст. 76
2. Підсумок уроку. Рефлексія
– DoyoulikeEnglishlessons? (Yes, Ido)
– Що ви можете сказати про наші Englishlessons?
– I like English lessons. Thank you very much.
– Що ми сьогодні зробили на уроці?
– Як ми вітаємо з днем народження?
– You are the best pupils in the world!
– Good bye! See youtomorrow!
6 662 871 материал в базе
Настоящий материал опубликован пользователем Солдат Галина Ярославівна. Инфоурок является информационным посредником и предоставляет пользователям возможность размещать на сайте методические материалы. Всю ответственность за опубликованные материалы, содержащиеся в них сведения, а также за соблюдение авторских прав несут пользователи, загрузившие материал на сайт
Если Вы считаете, что материал нарушает авторские права либо по каким-то другим причинам должен быть удален с сайта, Вы можете оставить жалобу на материал.
Удалить материалВаша скидка на курсы
40%Курс профессиональной переподготовки
500/1000 ч.
Курс повышения квалификации
72/108/144 ч.
Курс профессиональной переподготовки
300 ч. — 1200 ч.
Курс профессиональной переподготовки
300 ч. — 1200 ч.
Мини-курс
3 ч.