- Учебник: «Немецкий язык», Бим И.Л., Садомова Л.В., Крылова Ж.Я. и др.
- Тема: Kapitel 3. Wir bereiten uns auf eine Deutschlandreise vor
- 04.10.2020
- 1098
- 7
Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
Тақырыбы
Keep warm
Сыныбы
6 «А»
Күні
Мақсаты
.Оқушыларға денсаулықты сақтау жолдарын түсіндіре отырып Present Simple шағын өз бетімен қолдана алуға дағдыландыру
Күтілетін нәтиже
• Топтық бағалау мен топішілік бағалауды үйренеді.
-Денсаулықты сақтау жолдарымен танысады,
- Present Simple шағын сөйлемдерде қолдана алады
Ресурстар
Интерактивті тақта, плакаттар, аудио видео материалдар, маркерлер, стикерлер, таратпа қағаздар,
Кіріспе
Сәлемдесу
Сабақтың мақсат-міндеттерімен танысу
Оқушылардың денсаулық сөздеріне байланысты топқа бөлу (3 топ)
Үй тапырмасы
Үй тапсырмасын шеңберде талдайды.
Оқушы тақырып бойынша не білетінін еске түсіреді, ақпаратты жүйелейді, сұрақтар қойып жауап алады, ұсыныстар жасайды.
Тұсаукесер
Ұйымдастыру кезеңі.
- Good morning, children. Sit down and prepare for the lesson.
- Who is on duty today?
- Who is absent today?
- What is the date today?
- Well, today we have an unusual lesson. I divided the class into 3-groups. These cards I’ll giveyou for marks; a happy boy is “5”, a tired boy is “4”, and an ill boy is “3”. Pupils you should try not to be an ill boy.
Миға шабуыл. Сұрақ –жауап.Суретпен жұмыс
-Children, look at this picture. What do you see in this picture?
- Two friends. – What season is it? -It’s winter. – What are they doing ? They are riding on the sledges.- How do you think who will catch a cold first?
-The boy who puts light clothes on.- Why do you think so?I think so because he doesn’t keep warm . The weather is frosty, the temperature is below Zero.
- Well, our theme is Keep warm. At this lesson we are going tospeak about problems and their treatment.
Негізгі бөлім
- Now, children look at these new words
Listen and repeat
Tired –шаршаған
Angry aшулы
Happy бақытты, қуанышты
Worried беймаза
Cold суық
Ill ауру
Unhappy бақытсыз, көңілсіз
Bored көңілсіз
Ex.1 Look at the picture .Containers. Use these words to complete the expressions below.Then compare it with a partner
І group. Ex 3.Look at the sentences below.They are mixed up.Can you match them and make sentences? Then translate it in your native language
II group. Read the Asel’s diary , translate, then answer the questions below.
III group.
Ex.7.Read the dialogue. Then make up your dialogue.
Сергіту сәті
Көзге арналған гимнастика
Қорытынды бөлім
· Оқушыларға қысқаша әссе жазу тапсырмасы беріледі.What people must do “ To be healthy”?
· «Домино» ойыны. Суреттер мен сөздері табу.
Бағалау
Әр топ басшылары топтағы оқушыларды бағалайды. Не үшін «3,4,5» баға алғандарын дәлелдейді. Оқушылардың пікірлерін тыңдау.
Рефлексия
Мен өзімді былай сезінемін
Өз жұмысымды өзім бағалағанда J K L
Өз достарымның қасында болғанда J K L
Сіздің әрбір қызмет түрінен қаншалықты көп білгеніңізді сипаттайтын санды дөңгелетіңіз:
Мен көпнәрсеніүйрендім
Мен аз нәрсеүйрендім
Мен ештеңеүйренбедім
Өзжұмысымдыбағалағанда
3
2
1
Өзбетімшежұмысістегенде
3
2
1
Үй жұмысы
Эсселерін толықтырып жазу . Ex 10.11 p 99
6 654 524 материала в базе
Настоящий материал опубликован пользователем Кыдырниязова Ажаргул Тыныштыкалиевна. Инфоурок является информационным посредником и предоставляет пользователям возможность размещать на сайте методические материалы. Всю ответственность за опубликованные материалы, содержащиеся в них сведения, а также за соблюдение авторских прав несут пользователи, загрузившие материал на сайт
Если Вы считаете, что материал нарушает авторские права либо по каким-то другим причинам должен быть удален с сайта, Вы можете оставить жалобу на материал.
Удалить материалВаша скидка на курсы
40%Курс профессиональной переподготовки
300 ч. — 1200 ч.
Курс повышения квалификации
72 ч. — 180 ч.
Курс профессиональной переподготовки
500/1000 ч.
Мини-курс
4 ч.
Мини-курс
6 ч.
Мини-курс
4 ч.