Инфоурок Иностранные языки Другие методич. материалыHow do I get there? lesson plan

How do I get there? lesson plan

Скачать материал

Сынып: 5А

Тақырыбы:  How do I get there?

Сабақтың мақсаты: Оқушылардың пәнге қызығушылығын арттыра отырып, ауызекі сөйлеу,жұппен  қарым- қатынас жасау дағдыларын қалыптастыру.

Сабақтың міндеттері: 1.  Предлогтармен танысу, қолданылуын үйрену.

2.  Таза, әдемі , қатесіз ж азуға, дұрыс сөйлеуге төселдіру,

3. Өтілген материалды сабақ барысында қолдануға дағдыландыру.

Әдіс тәсілдері: диалогты қарым - қатынас, түсіндіру, талдау,проект қорғау, бағалау.

Көрнекілік: маршрут картасы, суретті плакат,  слайдтар, аудио басылым, бағалау парағы

 

Сабақ кезеңі:

I.Кіріспе

Тұлға аралық байланысты орнату

1.Ұйымдастыру кезеңі

2. Психологиялық дайындық.

3. Топқа бөлу.

Оқушылар амандасып,ойыншықты бір- біріне беру арқылы сабаққа жақсы тілек айту.

Өлең айтып, жағымды  көңіл-күй орнатып, сабаққа дайындалу.

(тіл жаттықтыру стратегиясы)

Түрлі-түсті карточкаларды таңдау арқылы топқа бөліну.

1.Үй жұмысын тексеру.

2. Сөздерді қайталау.

 

Дарынды оқушы  басқа оқушылардан сөздерді жатқа  сұрайды, грамматикаға шолу жасайды, диалогты тексеру барысында  мұқият тыңдап, дұрыс айтылды ма, әлде жоқ па айту. (дарынды баламен жұмыс, топтық әңгімелесу)

 

Сабақ тақырыбын білдіретін мәселелерді анықтау

 Маршрут картасы беріледі.

                                          Road map

Start     Phonetic drill    Home work    “How do I get there?”

 Listening , speaking   project     Final of the lesson

 

 

Сабақтың тақырыбын айту.

Презентация – мектептен үйге бару жолы.

-Тақтадан нені көріп тұрмыз? Бүгінгі сабағымыз   не жайлы болады екен? Сонымен біздің бүгінгі тақырыбым-« How do I get there?»  (сыни ойлау)

II.Тұсаукесер

Пайымдауға және логикалық ойлауға себепші болу

Сурет мазмұны бойынша сөйлеу, грамматика жайлы не айта аламыз?Бұл сөйлемнің қандай түрі? Қандай шақта тұр?  Сұрақтың қандай түрі: жалпы ма, арнайы ма?

 

III. Негізгі бөлім

·          Тыңдауға арналған стратегиялар:  АКТ қолдану, аудиобасылымды тыңдау. (Адамс пен Омардың арасындағы диалог)

·          Тыңдау алдындағы стратегиялар : turn left ,turn right, go straight,  go back, on, next, between, at, by.

Аудармасын тауып, түсініп, оған сөз тіркесін құрайды, жазып алады.

Әр топтың көшбасшылары өз тобын, бұйрық беру арқылы сапқа тұрғысып, жүргізіп, қаншалықты сөздерді меңгергенін көрсетеді.(көшбасшылық, басқау)

·Тыңдап отырғандағы стратегиялар:

·Кездескен жаңа , түсініксіз сөздерді тауып, аударып, жазу. (өзін-өзі реттеу)

·Синоним,антоним сөздерді табу, сөз тіркесін құру,дәптерге жазу.

·Тыңдағаннан кейінгі стратегия: топпен талқылап, түсініп, жинақтап, ойнап беру.

 

Проект жұмысы

 

Әр топ  жаңа лексиканы қолданып, мектептен үйге дейін немесе үйден мектепке дейін маршрутын салып, қорғап шығу. Басқа топтар мұқият тыңдап, түсінгендерін айту. (сыни ойлау)

IV.Қорытынды

Әр оқушы таблицаны толтыру  арқылы қорытындылайды.

Не білемін

Не білдім

Не білгім келеді

 

 

 

 

 

 

Бағалау.

Формативті бағалау

Үй тапсырмасын беру.

Диалогты оқып, жаттап келу, сөздеді жаттау

 

 

Просмотрено: 0%
Просмотрено: 0%
Скачать материал
Скачать материал "How do I get there? lesson plan"

Методические разработки к Вашему уроку:

Получите новую специальность за 3 месяца

Специалист органа опеки

Получите профессию

Секретарь-администратор

за 6 месяцев

Пройти курс

Рабочие листы
к вашим урокам

Скачать
