Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
1 слайд
2 слайд
3 слайд
4 слайд
Физикалық және химиялық құбылыстар
5 слайд
Химиялық құбылыстардың белгілері
Газдың бөлінуі Түстің өзгеруі
Жылудың бөлінуі Тұнбаның түсуі
6 слайд
Физикалық құбылыстар:
Жаңбыр жауу
Қыраудың түсуі
Кемпірқосақтың шығуы
7 слайд
Биология құбылыстардың белгілері
Гүлдің өсуі
Жапырақтың түсуі
Құстардың ұшуы
8 слайд
Топтық жұмыс
1.Биологиялық құбылыстар
2.Физикалық құбылыстар
3.Химиялық құбылыс
9 слайд
Жұптық жұмыс
1. Анықтамасы
2. Қосымша ақпарат
3. Мысалдар жазу
4. Сурет салу
10 слайд
Өте жақсы!!!
Жақсы!
Қанағаттанарлық
Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
Заттар және материалдар | Мектеп: №47 ЖОББМ | |
Күні: 20.11.17 | Мұғалімнің аты-жөні: Курманиязова А.А. | |
Сынып: 5 | ||
Сабақ тақырыбы | Физикалық және химиялық құбылыстар | |
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 5.3.1.4- физикалық және химиялық құбылыстарды ажырату | |
Сабақ мақсаттары | Оқушылар: кейбір табиғатта түзілген және жасанды жолмен алынған заттарға мысалдар келтіре алады | |
Бағалау критерийлері (дағдылар: білу және түсіну; қолдану) | Оқушы оқу мақсатына жетеді егер: Кем дегенде табиғатта түзілген үш затты және кем дегенде жасанды жолмен алынған үш затты атайды | |
Тілдік мақсаттар
| Оқушылар: табиғатта түзілген және жасанды жолмен алынған заттарға мысалдар келтіріп, олардың түзілуін физикалық және химиялық құбылыстардың нәтижесі ретінде түсіндіре алады Лексика мен терминология: Табиғи заттар, заттардың түзілуі, жасанды заттар, заттарды алу Диалог/жазылымға арналған сөздер/сөздер тіркестері: Табиғи заттарға … жатады Физикалық/химиялық құбылыстың нәтижесі … заттар болып табылады Жасанды заттарды ... үшін алу керек Синтетикалық заттардың табиғи талшықтармен салыстырғандағы артықшылықтары/кемшіліктері ... | |
Құндылықтарды дарыту
| Өмір бойы білім алу, өз атқарған жұмысына жауапкершілік, ұжым/командада жұмыс істей алу | |
Сабақ барысы | ||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар |
Сабақтың басы 5 мин 5 мин | Оқушылармен амандасу Сергіту сәті «Суретті тілек» Үй тапсырмасын тексеру: 1.Сәйкестендіру тапсырмаларын орындатып, тексеру Тақырыпты ашу мақсатында оқушыларға суреттер көрсетіледі. Оны топқа жіктеп, оқушылардың пікірін тыңдау
| Әр түрлі көңілді суреттер презентация |
Сабақтың ортасы 20 мин | Оқушыларға слайд көмегімен қысқаша түсіндіріп, өз беттерімен жұмыстандыру. Тәжірбие көрсету 1.Биологиялық құбылыс: гүлдің өсуі туралы видео 2.Физикалық құбылыс:мұздың суға айналуы 3.Химиялық құбылыс: сіріңкенің жануы Топтық жұмыс 1-топ.Биологиялық құбылыстар 2-топ.Физикалық құбылыстар 3-топ.Химиялық құбылыс Жұптық жұмыс 1. Анықтамасы 2. Қосымша ақпарат 3. Мысалдар жазу 4. Сурет салу
Әр топтан 4 оқушы шығып, қорғайды Топтар бір-бірін бағалайды. (Бас бармақ арқылы) Қалыптастырушы бағалау тапсырмалары . | Қосымша ақпараттар, тәжірибе құралдары |
Сабақтың соңы | Рефлексия Үй тапсырмасы: §21, 116-120 бет | Арнайы қағаздар |
Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз? |
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру жоспарыңыз?
| Пәнаралық байланыс Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы |
6 663 992 материала в базе
«Введение в естественно-научные предметы», Плешаков А.А., Сонин Н.И.
Вещества и явления в окружающем мире
Больше материалов по этой темеНастоящий материал опубликован пользователем Kurmaniyazova Altynshash Aslanovna. Инфоурок является информационным посредником и предоставляет пользователям возможность размещать на сайте методические материалы. Всю ответственность за опубликованные материалы, содержащиеся в них сведения, а также за соблюдение авторских прав несут пользователи, загрузившие материал на сайт
Если Вы считаете, что материал нарушает авторские права либо по каким-то другим причинам должен быть удален с сайта, Вы можете оставить жалобу на материал.
Удалить материалВаша скидка на курсы
40%Курс профессиональной переподготовки
500/1000 ч.
Курс повышения квалификации
72 ч.
Курс повышения квалификации
180 ч.
Курс повышения квалификации
72 ч. — 180 ч.
Мини-курс
6 ч.