Инфоурок Начальные классы Рабочие программыҚазақ тілінен қысқа мерзімді жоспарлау

Қазақ тілінен қысқа мерзімді жоспарлау

Скачать материал

Қазақ  тілі     Қысқа  мерзімді   жоспарлау

Сыныптар:1е,ж-23.01,1и,к-24.01,1в,г,д-26.01.15, 1з-27.01.15ж

Сабақтың тақырыбы:

Асханада

Сабақтың мақсаты:

Мәтінді оқу,аудару.Сұрақ-жауапты

рөлге  бөліп  оқу.

 

Қолданылатын  әдіс-тәсілдер:

Жеке,жұптық жұмыстар.«Қандай

әріп  керек ?»дид.ойын  әдісі.Сергіту

сәті:«Көбелек»Блоб  ағашымен  ба-

ғалау.

Күтілетін нәтиже:

Өлеңді мәнерлеп оқыды.Жеймін,іше-

мін  сөздеріне  сөз  тіркестерін  құру.

Сабаққа  кіріктірілген модульдер:

СТО.Оқу үшін және оқыту үшін баға-

лау.Оқытуды  басқару және көшбас-

шылық

 

Сабақ  ке-

зеңдері

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Дереккөз-

дер,ресурс-

тар

І Кіріспе

Ұйымдасты-

ру кезеңі.

Өзін-өзі рет-

теу(3 мин.)

 

Үй тапсыр-

масын тек-

серу.(3мин.)

Оқушыларды психоло-

гиялық  дайындау.

 

 

 

 

Сұрақ-жауап әдісін қол

дану.

Сәлемдесу.Бір-біріне тілектер айтты.Озат оқушы бол.Мейірімді бол.

 

 

Жұппен бірлесе отырып  өткен сабақ-

қа шолу   жасады.

Жүректің

суреті

 

 

 

 

А4парағы,

стикер,мар-

кер

ІІ Негізгі

бөлім

(23 мин.)

Сабақтың тақырыбы

мен мақсаты түсіндірі-

леді.Жаңа сөздерді мең

геру:асхана,тамақ,үзі-

ліс,барайық,жүр.

Кітаппен жұмыс б-117

Мәтінді тыңда,түсін.

 

 

 

«Қандай  әріп  керек?»

дид.ойынәдісі

Сөздерді  хормен,тіз-

бектеп оқыды.

 

 

 

Жеке жұмыс.Мәтінді

оқу,аудару.

 

 

 

Жұптық  жұмыс.

Тама... ,жед...м,бір...н-

ші,...лкен,ас...ана.

 

 

Дәптермен жұмыс.Сөй-

лемдерді  аяқтап  жаз.

5-тапсырма

 

Сергіту сәті:«Көбелек»

Мен  асхана...  бар... .

Мен   тамақ  ал... .

Мен  тамақ же...  .

 

Қимылмен  көрсету.

 

ІІІ  Қоры-

тынды

(5мин.)

Аудар:асхана,тамақ,

кішкентай.

-Жұптық  жасау  саған

ұнады ма?

Сөздерді  жұппен  ау-

дарды.

Өз ойларын айта білді.

Үлестірме

қағаз

Бағалау

(3 мин.)

-Асхана  туралы өз

ойларын айтты.

-Стикерге не ұнайты-

нын  жазды.

Блоб аға-

шымен ба-

ғалау.

Стикер,

маркер.

Рефлексия

(4 мин.)

Өзіне не ұнайтынын

жазу.

-Сөздікпен жұмыс жа-

сау ұнады.

 

ІV Үйге тап

сырма:(4мин)

1-тапсырма,б-119оқу.

5-тапсырма,жазб.

Күнделіктеріне жазып

алды.

 

 

Сәтті:Өлеңді  мәнерлеп  оқыды.Жеймін,ішемін  сөздеріне  сөз тіркестерін

құру.

Сәтсіз:қ-к , а-әәріптерін айтуда,жазудашатастыруда.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотрено: 0%
Просмотрено: 0%
Скачать материал
Скачать материал "Қазақ тілінен қысқа мерзімді жоспарлау"

Методические разработки к Вашему уроку:

Получите новую специальность за 3 месяца

Научный сотрудник музея

Получите профессию

Бухгалтер

за 6 месяцев

Пройти курс

Рабочие листы
к вашим урокам

Скачать

Краткое описание документа:

Қазақ тілі Қысқа мерзімді жоспарлау Сыныптар:1е,ж-23.01,1и,к-24.01,1в,г,д-26.01.15, 1з-27.01.15ж Сабақтың тақырыбы: Асханада Сабақтың мақсаты: Мәтінді оқу,аудару.Сұрақ-жауапты рөлге бөліп оқу. Қолданылатын әдіс-тәсілдер: Жеке,жұптық жұмыстар.«Қандай әріп керек ?»дид.ойын әдісі.Сергіту сәті:«Көбелек»Блоб ағашымен ба- ғалау. Күтілетін нәтиже: Өлеңді мәнерлеп оқыды.Жеймін,іше- мін сөздеріне сөз тіркестерін құру. Сабаққа кіріктірілген модульдер: СТО.Оқу үшін және оқыту үшін баға- лау.Оқытуды басқару және көшбас- шылық Сабақ ке- зеңдері Мұғалімнің іс-әрекеті Оқушының іс-әрекеті Дереккөз- дер,ресурс- тар І Кіріспе Ұйымдасты- ру кезеңі. Өзін-өзі рет- теу(3 мин.) Үй тапсыр- масын тек- серу.(3мин.) Оқушыларды психоло- гиялық дайындау. Сұрақ-жауап әдісін қол дану. Сәлемдесу.Бір-біріне тілектер айтты.Озат оқушы бол.Мейірімді бол. Жұппен бірлесе отырып өткен сабақ- қа шолу жасады. Жүректің суреті А4парағы, стикер,мар- кер ІІ Негізгі бөлім (23 мин.) Сабақтың тақырыбы мен мақсаты түсіндірі- леді.Жаңа сөздерді мең геру:асхана,тамақ,үзі- ліс,барайық,жүр. Кітаппен жұмыс б-117 Мәтінді тыңда,түсін. «Қандай әріп керек?» дид.ойынәдісі Сөздерді хормен,тіз- бектеп оқыды. Жеке жұмыс.Мәтінді оқу,аудару. Жұптық жұмыс. Тама... ,жед...м,бір...н- ші,...лкен,ас...ана. Дәптермен жұмыс.Сөй- лемдерді аяқтап жаз. 5-тапсырма Сергіту сәті:«Көбелек» Мен асхана... бар... . Мен тамақ ал... . Мен тамақ же... . Қимылмен көрсету. ІІІ Қоры- тынды (5мин.) Аудар:асхана,тамақ, кішкентай. -Жұптық жасау саған ұнады ма? Сөздерді жұппен ау- дарды. Өз ойларын айта білді. Үлестірме қағаз Бағалау (3 мин.) -Асхана туралы өз ойларын айтты. -Стикерге не ұнайты- нын жазды. Блоб аға- шымен ба- ғалау. Стикер, маркер. Рефлексия (4 мин.) Өзіне не ұнайтынын жазу. -Сөздікпен жұмыс жа- сау ұнады. ІV Үйге тап сырма:(4мин) 1-тапсырма,б-119оқу. 5-тапсырма,жазб. Күнделіктеріне жазып алды. Сәтті:Өлеңді мәнерлеп оқыды.Жеймін,ішемін сөздеріне сөз тіркестерін құру. Сәтсіз:қ-к , а-әәріптерін айтуда,жазудашатастыруда.

Скачать материал
