- 03.10.2020
- 314
- 0
Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
Мақсаты: Ш.Мұртазаның «Интернат наны» мәтінінің негізгі идеясын
ашу,өз ойларын еркін жеткізуге уйрету.
Өтілген сабақ пен жаңа сабақты байланыстыру арқылы оқушылардың
шығармашылық ойлау қабілетін дамыту.
Ұйымшылдыққа,қанағатшылдыққа,төзімділікке, адам бойындағы
жақсы қасиеттерге тәрбиелеу.
Түрі: аралас сабақ
Әдісі: сыни тұрғыдан ойлау,топтау,көрнекілік.
Көрнекілігі: проектор,плакаттар
Сабақтың барысы: I Ұйымдастыру бөлімі
Сабақ ережесі. Бағалау парақшасын түсіндіру.
II Үй жұмысын тексеру
Ж.Жабаев «Менің өмірім»
- Жамбыл Жабаев кім?
- Нешінші жылы,кай жерде өмірге келген?
- Есімінің Жамбыл қойылу себебі неде?
- Жамбылды кім ретінде танисыңдар?
- Оның сүйікті ісі қандай?
- Оның өміріне қолдау жасаған адам?
- Жамбыл қандай отбасынан шығып еді?
- Өмірінің соңына дейін қандай кезеңдерді басынан кешті?
- Жамбылдың өміріне ұқсас қандай мәтінді еске түсіре аламыз?
- Бала Тұрар қандай қиындықтарды бастан кешті?
- Осы мәтінің авторы?
Бала Тұрар Жамбыл облысы жазушы,қоғам қайраткері,
аудармашы.
Шерхан Мұртаза
1932 жыл ИНТЕРНАТ НАНЫ.
Құрмет иегері,Отан ордені
III. Жаңа сабақ
«Интернат» дегенді қалай түсінесіңдер?
«Интернат наны» мәтіні не жайлы болуы мүмкін?
Мәтінмен жұмыс.
Әр топ өз бөлімдерін тізбектеп оқып, түсінгенін айту.Түсініксіз сөздердің астын сызу керек.
6 662 021 материал в базе
Настоящий материал опубликован пользователем Айтлесова Нурлы Жылкайдаровна. Инфоурок является информационным посредником и предоставляет пользователям возможность размещать на сайте методические материалы. Всю ответственность за опубликованные материалы, содержащиеся в них сведения, а также за соблюдение авторских прав несут пользователи, загрузившие материал на сайт
Если Вы считаете, что материал нарушает авторские права либо по каким-то другим причинам должен быть удален с сайта, Вы можете оставить жалобу на материал.
Удалить материалВаша скидка на курсы
40%Курс повышения квалификации
36 ч. — 144 ч.
Курс повышения квалификации
72 ч. — 180 ч.
Курс профессиональной переподготовки
300/600 ч.
Мини-курс
6 ч.
Мини-курс
4 ч.