Новогодняя скидка — 70% на все курсы только до 31 декабря!
Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации
версия для слабовидящих
Главная / Начальные классы / Ашық сабақ: "Білімді тиянақтау".

Ашық сабақ: "Білімді тиянақтау".

1А сынып

Сабақтың тақырыбы: Білімді тиянақтау

Сабақтың мақсаты:


Білімділігі: оқушылардың сандар қатарын, санның құрамын, сандарды қосу және азайту амалдарының мағынасы туралы білім-білік дағдыларын қайталау, тиянақтау.

Дамытушылығы: ойлау, есте сақтау қабілеттерін, логикалық ойлауларын арттыру.

Тәрбиелілігі: оқушы бойына адамгершілік қасиеттерін енгізу, ұйымшылдықпен жұмыс жасауға тәрбиелеу.

Сабақтың түрі: аралас сабақ

Сабақтың әдісі: түсіндіру, сұрақ-жауап, талдау, есептеу.

Пәнаралық байланыс: ана тілі, дүниетану, қазақ тілі

Көрнекілігі: сызбалар, кеспе қағаздар, геометриялық фигуралар, электронды оқулық, интерактивті тақтадан түрлі слайдтар.

Сабақтың барысы:

hello_html_m5a157a26.png

  1. Ұйымдастыру кезеңі:

Сабаққа қажетті құрал-жабдықтарды даярлау, қағаз, қалам. Оқушылардың зейінін сабаққа аудару.

  1. Өткен сабақты пысықтау. “Білімді тиянақтау”.

Сурет бойынша арифметикалық амалдарды таңдаймыз.

hello_html_m62400ec1.png

  1. Логикалық ойлау қабілеттерін арттыру.

Кім жылдам ойыны.

Суретте неше шаршы бар?

hello_html_74ee246f.png


  1. Сергіту сәті

hello_html_m2db41492.png


  1. Аптада неше күн бар?

  2. Санды немен белгілейміз?

  3. Кесіндіні немен өлшейміз?

  4. Геометриялық фигураларды ата?

  5. Заттарды бір-біріне біріктіргенде қандай амал қолданамыз?

  6. Заттарды бөліп алуда қандай амал қолданамыз?

  7. 6+3=?

  8. 8-3=?

  9. Бес алманың үшеуін

Досың сұрап алады,

Айтшы сонда нешеуі

Өз қолында қалады


5. Өзіндік жұмыс. Салыстыру.

(№2 тапсырмасын орындау, 95 бет)

hello_html_m37c909bb.png


6. Ауызша жұмыс

Қандай сандар жасырынып тұр?

hello_html_2cc87636.png


7. Геометриялық фигуралар үйіне саяхат.

1. Фигураларды атайық:

2. Бірінші, екінші, үшінші және ең соңынан қай фигура қойылған

hello_html_m6f2f66b6.png




8. Тапсырмалармен жұмыс.

hello_html_m453800e3.png


9. Сандар құрамы.

hello_html_m45fb2481.png


  1. Сабақты бекіту

Өзіндік шығармашылық жұмыс

hello_html_35637555.png


  1. Сабақты қорытындылау

Математика пәнінен алған білімдерін жинақтауға, тиянақтау мақсатында арналған бекіту сабағы. Оқушылар деңгейіне қарай әр түрлі тапсырмалар беріледі.

Үйге тапсырма:

Күнделікті енді ашайық

Үй тапсырмасын жазайық

Бүгінгі алған білімді,

Ұмытпай есте сақтап алайық.


Бағалау.

Төрт” дегенің – жақсы баға

Алады оны жақсы бала.

Бес” дегенің – үздік баға

Оқитын боп үздік қана.

Осы өлең жолдары арқылы баланы жақсы оқуға жігерлендіремін.


  • Начальные классы
Описание:

Сабақтың мақсаты:

 

Білімділігі: оқушылардың сандар қатарын, санның                 құрамын, сандарды қосу және азайту амалдарының             мағынасы туралы білім-білік дағдыларын қайталау,   тиянақтау.

Дамытушылығы: ойлау, есте сақтау қабілеттерін, логикалық ойлауларын арттыру.

Тәрбиелілігі: оқушы бойына адамгершілік қасиеттерін енгізу, ұйымшылдықпен жұмыс жасауға тәрбиелеу.

Сабақтың түрі: аралас сабақ

Сабақтың әдісі: түсіндіру, сұрақ-жауап, талдау, есептеу.

Пәнаралық байланыс: ана тілі, дүниетану, қазақ тілі

 

Көрнекілігі: сызбалар, кеспе қағаздар, геометриялық фигуралар, электронды оқулық, интерактивті тақтадан түрлі слайдтар.

Скачать материал
Автор Абдуллаева Жаннар Дуримбаевна
Дата добавления 11.02.2015
Раздел Начальные классы
Подраздел Планирования
Просмотров 2398
Номер материала 56139
Скачать свидетельство о публикации
