Новогодняя скидка — 70% на все курсы только до 31 декабря!
Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации
версия для слабовидящих
Главная / Математика / Анықталған интегралдың көмегімен жазық фигураның ауданын және көлемдерін есептеу.

Анықталған интегралдың көмегімен жазық фигураның ауданын және көлемдерін есептеу.

Сабақ № 17 Мектеп Үлкеншыған

Тақырыбы: Анықталған интегралдың көмегімен жазық фигураның ауданын және көлемдерін есептеу.

Күні 10.10.2017ж. Мұғалім есімі Г.Алаева

Сынып 11г

алгебра

Қатысқандар саны

қатыспағандар саны


Сабақ негізделген

оқу мақсаты

Анықталған интеграл көмегімен жазық фигуралардың ауданын және көлемдерін есептеуге дағдыланады.

Оқу нәтижелері

Барлық оқушылар

  • анықталмаған интеграл және оны табу кестесі

Оқушылардың басым бөлігі

  • функцияның шегі, Ньютон-Лейбниц формуласы

Кейбір оқушылар

  • Қисық сызықты трапецияның ауданы табу формуласы және алгоритмі

Алдыңғы оқу

алғашқы функция кестесі

Жоспар

Жоспарлан

ған уақыт


Жоспарланған жаттығулар

ресурстар

Басталуы




Үй тапсырмасын топ басшысы тексереді.

Тақырып бойынша постер қорғайды.

60. Берілген қисық сызықтармен шектелген жазық фигураның ауданын есептеңдер.

Топта орындайды.

Оқулық, формулалар, А3, маркерлер

Ортасы


61. Берілген қисық сызықтармен шектелген жазық фигураның ауданын есептеңдер.

Жұпта орындайды. Ауысып бір-біріне түсіндіреді.


Аяқталуы


62. 13-сүретте берілген фигураның ауданын есептеңдер.

Топта орындайды.


Қосымша ақпарат

Саралау - Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз?

Бағалау - оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайыз?

Пәнаралық байланыс

Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері

АКТ-мен байланыс құндылығы байланысы

Формула сұрау, сұрақтар қою, ереже сұрау


Ауызша бағалау. Тақырыптың игерілуіне қарай бағалау. Критериалды бағалау. Топ басшысына бағалату. Өзін-өзі бағалау. Көршісін бағалау.





Рефлексия

Сабақтың оқу мақсаты шынайы ма?

Бүгін оқушылар не білді?

Сыныптағы ахуал қандай болды?

Мен орындаған саралау шаралары тиімді болды ма?

Мен бүкіл уақыт ішінде үлгердім бе?

Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен?

Төмендегі ұяшыққа сабақ туралы өз пікірлеріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабақтың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз.


Шынайы.




























Қорытынды бағамдау

Қандай екі нәрсе табысты болды? (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)


1.


2.

Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды? (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)


1.


2.

Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім?


1. Сұрақтар қою, ереже сұрау.


2. Формула сұрау. Үйге тап-ма: № 63 есеп шығару.



  • Математика
Описание:

Сабақ негізделген

оқу мақсаты

Анықталған интеграл көмегімен жазық фигуралардың ауданын және көлемдерін есептеуге дағдыланады.

Оқу нәтижелері

Барлық оқушылар

  • анықталмаған интеграл және оны табу кестесі

Оқушылардың басым бөлігі

  • функцияның шегі, Ньютон-Лейбниц формуласы

Кейбір оқушылар

  • Қисық сызықты трапецияның ауданы табу формуласы және алгоритмі

Алдыңғы оқу

алғашқы функция кестесі

Жоспар

Жоспарлан

ған уақыт

Жоспарланған жаттығулар

ресурстар

Басталуы

Үй тапсырмасын топ басшысы тексереді.

Тақырып бойынша постер қорғайды.

№ 60. Берілген қисық сызықтармен шектелген жазық фигураның ауданын есептеңдер.

Топта орындайды.

Оқулық, формулалар, А3, маркерлер

Ортасы

№ 61. Берілген қисық сызықтармен шектелген жазық фигураның ауданын есептеңдер.

Жұпта орындайды. Ауысып бір-біріне түсіндіреді.

Аяқталуы

№ 62. 13-сүретте берілген фигураның ауданын есептеңдер.

Топта орындайды.

Скачать материал
Автор Алаева Гульсанам Полатовна
Дата добавления 12.11.2017
Раздел Математика
Подраздел Планирования
Просмотров 663
Номер материала MA-072121
Скачать свидетельство о публикации
