Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
Тақырыбы: | Would you like some juice? | ||||||||||||||||||||||
Мақсаты | Тақырып бойынша жаңа сөздерді қайталап, ағылшын тіліндегі some және any есімдіктерін меңгеру. Топтық, жұптық жұмыстарды үйрене отырып, сыни ойлауды дамыту. | ||||||||||||||||||||||
Күтілетін нәтиже | Тақырып бойынша жаңа сөздерді қайталайды, ағылшын тіліндегі some және any есімдіктерін меңгереді. Топтық, жұптық жұмыстарды үйреніп, сыни ойлауды дамытады. | ||||||||||||||||||||||
Түйінді идеялар (кілтті сөздер) | Tastes differ. | ||||||||||||||||||||||
Сабақ кезеңдері: | Сабақ барысы | Бағалау | ресурстар | ||||||||||||||||||||
| 1.Organization moment. Ұйымдастыру кезеңі. -Good afternoon, children! -Who is on duty today? -Who is absent? -What day and date is it today? 2.Checking the home task: -What was your home work for today’s lesson? 3.Тренинг. “Salad” Apple, banana, orange. Divide into 2 groups. (Жеміс суреттері бойынша бөліну.) 4. Тілдік жаттығу. Listen and repeat. [w] [h] [k] [v] [a:] [ei] [i:] [iz] [g]- get, go, give, good, big, girl, Great Britain. I am, She is, It is, He is- How difficult it is! We are, You are, They are Oh! Clever we are! (Бұл берілген өлең жолдары «to be» етістігін және есімдіктерді оңай есте сақтауға көмектеседі) |
«Үш шапалақ» | Аяпова Т.М. т.б. Ағылшын тілі, 5 сынып, Алматы, Атамұра 2011. Интерактивті тақта, флипчарт, маркер, түрлі түсті бояу, бағалау парақтары. Стикерлер | ||||||||||||||||||||
| 1. Ой ашар жаттығу. Some, Any сөздерінің сөйлемдерде қолданылуы. Some болымды сөйлемдерде қолданылады. There are some apples on the table. Any болымсыз сөйлемдерде қолданылады. Is there any water in the glass? I haven’t got any sisters and brothers. Some cұраулы сөйлемдерде, біреуден бір нәрсе сұрағанда немесе біреуге бір нәрсе ұсынғанда қолданылады. Can I have some tea? Would you like some juice. 2. Put down Some or Any (Көп нүктенің орнына тиісті сөзді қой): 1. I would like ... (some) tea, but would not like … (any) biscuits. 2. Is there … sugar? I can`t see ... 3. I usually buy … cheese. 4. I don`t buy … coffee. 5. We need to buy … bread because we haven`t any. 6. There are … books on the table near the TV set. 7. There is not … bread on the table . 8. Are there … tables in the classroom? 9. There are … pupils in the school. 10. There isn`t … water in the cup. 3. Сөздікпен жұмыс. | Топтық бағалау
|
| ||||||||||||||||||||
| 1. 6c. Children! We know about food and drink. What is food and what is drink? Write the words into the box. (флипчарт)
6b. Жаңа тақырыпқа мысалдар құрау Would you like some…? –ілтипат көрсету мақсатында қолданылады. Oljas: Would you like some…? (juice) Asem: No, thanks. Oljas: How about some…? Asem: Yes, please. | «Бағдаршам» әдісі
Ишара білдіру арқылы. (бармақпен) |
| ||||||||||||||||||||
| 1. 1. Way A head -3 -10a. Put the object in the picture! 2. Way A head -2-12a. Drag the words into the boxes. 2. 10.Let’s read it together. Listen to my questions: 1.Rabbit likes to eat (cabbage). 2. We eat soup with (bread). 3. Little mouse likes (cheese). 4. Tiger would like to eat (meat). 5. It is for Winnie (cake). 6. We drink (coffee) in the morning. 7. It is long and clean. (carrot) 8. You drink tea with cakes and (sweet). 9. Kanga likes it, but Tiger doesn’t. (potato) |
|
| ||||||||||||||||||||
Қосымша оқу Үйге тапсырма |
| ||||||||||||||||||||||
Рефлексия | Себетке сабақ ұнаса алма стикерінен пікір жазып салу,сабақ ұнамаса не сәтсіз жақтарын жазып себеттің сыртына тастау. |
6 653 701 материал в базе
Настоящий материал опубликован пользователем Муптишанова Айжанат Амангелдиевна. Инфоурок является информационным посредником и предоставляет пользователям возможность размещать на сайте методические материалы. Всю ответственность за опубликованные материалы, содержащиеся в них сведения, а также за соблюдение авторских прав несут пользователи, загрузившие материал на сайт
Если Вы считаете, что материал нарушает авторские права либо по каким-то другим причинам должен быть удален с сайта, Вы можете оставить жалобу на материал.
Удалить материалВаша скидка на курсы
40%Курс профессиональной переподготовки
300/600 ч.
Курс профессиональной переподготовки
300/600 ч.
Курс профессиональной переподготовки
500/1000 ч.
Мини-курс
5 ч.