Главная / Другое / Урок казахского языка для русских школ, 7 класс

Урок казахского языка для русских школ, 7 класс

Астана қаласы

«№23 орта мектеп» КММ

Тоқтарова А.А.

қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі

Сабақтың тақырыбы:

Сабақтың эпиграфы:


Табиғат

«Бір ауыз сөз болса да дауыстап айт, ең бастысы – үнсіз қалма»

Сабақтың мақсаты:


Табиғат тақырыбын оқу және жазу арқылы сыни тұрғысынан ойлап талқылауға үйрену.

Сабақтың міндеттері:


  1. Оқытудың 7 модулін көрсеті

  2. Сыни тұрғыдан ойлатуға көмектесу

  3. Пәнге деген қызығушылықтарын арттыру, топта өз ойларын еркін айту,

Күтілетін нәтиже:

Табиғат көрінісін ажырата біледі, шығармашылықпен жұмыс істей алады, өз ойлаын еркін жеткізеді, өздерін бағалай білуге үйренеді.

Қолданылатын әдісі:

Түсіндіру, топтастыру, ой қозғау, сұрақ-жауап, жұппен, топпен жұмыс істеу.

Дерек көзі:

Оқулық, көрнекілік суреттер, интербелсенді тақта, сызбалар, плакат, маркер, магнит, стикер, презентация,

Тренинг:

Атомдар мен молекулар. Секіреді, жүреді, билейді, отырады.

Сабақ барысы:

І. Ұйымдастыру кезеңі

  1. Оқушылармен сәлемдесу;

  2. Оқушылардың зейінін сабаққа аудару;

  3. Топқа бөлу(берілген суреттер арқылы)

  4. Сабаққа психологиялық (жағымды ахуал) дайындық, оқушылар бір-біріне жақсы тілек айту;

  5. Сабақтың мақсатын таныстыру, сабақ барысындағы бағалау жүйесін түсіндіру.

ІІ. Қызығушылықты ояту кезеңі

  1. Суретпен жұмыс (слайд көрсету арқылы тақырыпты ашу)

  2. Сөздікпен жұмыс

  3. Мәтінмен жұмыс

  4. Диалог құрастыру

  5. Сергіту сәті

  6. Ойын өткізу «Кім тапқыр?»

  7. Постер қорғау

Бағалау:

Критерий арқылы бағалау (бағдаршам, сандар көтеру)

Үй тапсырмасы:

Жаңа сөздіктерді жаттау, жұмбақты қайталау





Урок казахского языка для русских школ, 7 класс
  • Другое
Описание:

Астана қаласы

«№23 орта мектеп» КММ

Тоқтарова А.А.

қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі

Сабақтың тақырыбы:

Сабақтың эпиграфы:

 

Табиғат

«Бір ауыз сөз болса да дауыстап айт, ең бастысы – үнсіз қалма»

Сабақтың мақсаты:

 

Табиғат тақырыбын оқу және жазу арқылы сыни тұрғысынан ойлап талқылауға үйрену.

Сабақтың міндеттері:

 

1.   Оқытудың 7 модулін көрсеті

2.   Сыни тұрғыдан ойлатуға көмектесу

3.   Пәнге деген қызығушылықтарын арттыру, топта өз ойларын еркін айту,

Күтілетін нәтиже:

Табиғат көрінісін ажырата біледі, шығармашылықпен жұмыс істей алады, өз ойлаын еркін жеткізеді, өздерін бағалай білуге үйренеді.

Қолданылатын әдісі:

Түсіндіру, топтастыру, ой қозғау, сұрақ-жауап, жұппен, топпен жұмыс істеу.

Дерек көзі:

Оқулық, көрнекілік суреттер, интербелсенді тақта, сызбалар, плакат, маркер, магнит, стикер, презентация,

Тренинг:

Атомдар мен молекулар. Секіреді, жүреді, билейді, отырады.

Сабақ барысы:

І. Ұйымдастыру кезеңі

1.  Оқушылармен сәлемдесу;

2.  Оқушылардың зейінін сабаққа аудару;

3.  Топқа бөлу(берілген суреттер арқылы)

4.  Сабаққа психологиялық (жағымды ахуал) дайындық, оқушылар бір-біріне жақсы тілек айту;

5.  Сабақтың мақсатын таныстыру, сабақ барысындағы бағалау жүйесін түсіндіру.

ІІ. Қызығушылықты ояту кезеңі

1.  Суретпен жұмыс (слайд көрсету арқылы тақырыпты ашу)

2.  Сөздікпен жұмыс

3.  Мәтінмен жұмыс

4.  Диалог құрастыру

5.  Сергіту сәті

6.  Ойын өткізу «Кім тапқыр?»

7.  Постер қорғау

Бағалау:

Критерий арқылы бағалау (бағдаршам, сандар көтеру)

Үй тапсырмасы:

Жаңа сөздіктерді жаттау, жұмбақты қайталау

 

 

 

Автор Утетлеева Гульнара Болатовна
Дата добавления 24.11.2014
Раздел Другое
Подраздел Планирования
Просмотров 562
Номер материала 5077
Скачать свидетельство о публикации
