Главная / Физика / Түзусызықты тең айнымалы қозғалыс. Үдеу. 9-сынып

Түзусызықты тең айнымалы қозғалыс. Үдеу. 9-сынып



Қысқа мерзімді сабақ жоспары.

Сынып

9

Мерзімі

Қыркүйек

Тақырыбы

Түзусызықты тең айнымалы қозғалыс. Үдеу.

Мақсаты

Оқушыларға бірқалыпты үдемелі қозғалыс, үдеу, оның бірлігі туралы түсінік беру

Күтілетін нәтиже

Оқушылардың өткен тақырыптар бойынша алған білімдерінің нақтылығы,меңгерілу дәрежесі айқындалады, формулаларды қолданып,қиындық деңгейі әртүрлі сандық,сапалық ,деңгейлік есептер шығаруға үйренеді,деңгейлік есептерді шығаруда дайындық деңгейлері анықталады,алған білімдерін нақтылап,

оқушылардың ынталарын арттырып,білімдерін тексеріп,теория мен практиканы ұштастырып,логикалық ойлау қабілеттері дамиды

Қажетті құралдар

Электрондық оқулық, плакаттар, бейне материалдар, призентация,

Сабақ кезеңдері

Мұғалімнің іс-әрекеті


Оқушының іс-әрекеті

Уақыты

Бағалау

Ұйымдастыру кезеңі

Оқушыларды түгендейді,сабаққа керекті құралдардың дайындығын тексереді,сыныптағы оқушыларды топқа бөледі.

Сабақтың мақсатымен таныстырып,психологиялық дайындық жүргізеді(ассоциация әдісі)

Сабаққа керекті ,топтық жұмысқа қажетті құралдарын дайындайды,топтағы ролдерін белгілейді,сабақтың мақсатын түсініп,ассоциация жұмысына қатысады

3 мин


Білу

  1. «Кім жүйрік?» ойыны арқылы үйге берілген тапсырманы қайталатады.


1.Cұрақтарға жауап беру арқылы, өткен материалды, анықтамаларды, заңдардың формулаларды еске түсіреді.

4 мин

1.Жұлдызшамен бағалау

3.Смаиликтермен бағалау

Түсіну және қолдану

  1. «Ранжирлеу» әдісі бойынша

Деңгейлік тапсырмалар береді.

2.Сапалық,сандық,логикалық есептер шығартады.

1Әр топ берілген тапсырмаларды орындайды.

2.Есептер шығарады

18 мин

2.Критерийлі бағалау парағы

Талдау


1. «Дұрыс дұрыс емес» тәсілі арқылы интерактивті карточкамен жұмыс

1.Пікірталас жүргізеді,топпен тексереді

5 мин

Өзін-өзі бағалау


Жинақтау

1.«Идеяны топтастыру»тапсырмасы бойынша сабақта алған білімдерін тексереді



2.«Бреин-ринг» ойынын ұйымдастырады

1.Идеялардың салыстырмалы маңыздылығын интерактивті түрде қарастырады,сабақта алған білімдерін көрсетеді

2.Сабақтан алған білімдерін тұжырымдайды

5 мин






4 мин

Стикерлер арқылы бағалау

\Бағалау

Үйге тапсырма

Реитинг парағы бойынша оқушылар білімін бағалайды,

Жетістіктерді бағалайды

Үйге тапсырма береді

Көшбасшы юбағалауды жүргізеді,топ мүшелерінің жасаған жұмыстары туралы айтады

Үй тапсырмасын күнделікке жазып алады

3 мин

Формативті бағалау

Бағалау


«Сіз қалай ойлайсыз?» кестесін береді

Сабақтың өту барысын бағалайды

3 мин












Түзусызықты тең айнымалы қозғалыс. Үдеу. 9-сынып
  • Физика
Описание:

Қысқа мерзімді сабақ жоспары.

Сынып

9

Мерзімі

Қыркүйек

Тақырыбы

Түзусызықты тең айнымалы қозғалыс. Үдеу.

Мақсаты

Оқушыларға бірқалыпты үдемелі қозғалыс, үдеу, оның бірлігі туралы түсінік беру

Күтілетін нәтиже

Оқушылардың өткен тақырыптар бойынша алған білімдерінің нақтылығы,меңгерілу дәрежесі айқындалады, формулаларды қолданып,қиындық деңгейі әртүрлі сандық,сапалық ,деңгейлік есептер шығаруға үйренеді,деңгейлік есептерді шығаруда дайындық деңгейлері анықталады,алған білімдерін нақтылап,

оқушылардың ынталарын арттырып,білімдерін тексеріп,теория мен практиканы ұштастырып,логикалық ойлау қабілеттері дамиды

Қажетті құралдар

Электрондық оқулық, плакаттар, бейне материалдар, призентация,

Сабақ кезеңдері

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Уақыты

Бағалау

Ұйымдастыру кезеңі

Оқушыларды түгендейді,сабаққа керекті құралдардың дайындығын тексереді,сыныптағы оқушыларды топқа бөледі.

Сабақтың мақсатымен таныстырып,психологиялық дайындық жүргізеді(ассоциация әдісі)

Сабаққа керекті ,топтық жұмысқа қажетті құралдарын дайындайды,топтағы ролдерін белгілейді,сабақтың мақсатын түсініп,ассоциация жұмысына қатысады

3 мин

Білу

  • 1.«Кім жүйрік?» ойыны арқылы үйге берілген тапсырманы қайталатады.

1.Cұрақтарға жауап беру арқылы, өткен материалды, анықтамаларды, заңдардың формулаларды еске түсіреді.

4 мин

1.Жұлдызшамен бағалау

3.Смаиликтермен бағалау

Түсіну және қолдану

1.«Ранжирлеу» әдісі бойынша

Деңгейлік тапсырмалар береді.

2.Сапалық,сандық,логикалық есептер шығартады.

1Әр топ берілген тапсырмаларды орындайды.

2.Есептер шығарады

18 мин

2.Критерийлі бағалау парағы

Талдау

1. «Дұрыс дұрыс емес» тәсілі арқылы интерактивті карточкамен жұмыс

1.Пікірталас жүргізеді,топпен тексереді

5 мин

Өзін-өзі бағалау

Жинақтау

1.«Идеяны топтастыру»тапсырмасы бойынша сабақта алған білімдерін тексереді

2.«Бреин-ринг» ойынын ұйымдастырады

1.Идеялардың салыстырмалы маңыздылығын интерактивті түрде қарастырады,сабақта алған білімдерін көрсетеді

2.Сабақтан алған білімдерін тұжырымдайды

5 мин

4 мин

Стикерлер арқылы бағалау

\Бағалау

Үйге тапсырма

Реитинг парағы бойынша оқушылар білімін бағалайды,

Жетістіктерді бағалайды

Үйге тапсырма береді

Көшбасшы юбағалауды жүргізеді,топ мүшелерінің жасаған жұмыстары туралы айтады

Үй тапсырмасын күнделікке жазып алады

3 мин

Формативті бағалау

Бағалау

«Сіз қалай ойлайсыз?» кестесін береді

Сабақтың өту барысын бағалайды

3 мин

Автор Кымбатов Нурман Султанович
Дата добавления 15.10.2015
Раздел Физика
Подраздел Планирования
Просмотров 679
Номер материала MA-061330
Скачать свидетельство о публикации
