- Учебник: ««Нохчийн мотт (Чеченский язык)»», Солтаханов Э.Х., Солтаханов И.Э., Эдилов С.Э.
- 01.10.2020
- 2618
- 75
Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
Қазақстан тарихы | Сынып - 9 | |
Сабақтың тақырыбы: | §26 Қазақстанда ауыл шаруашылығын ұжымдастыру | |
Сабақтың мақсаты:
| Қазақстандағы ауыл шаруашылығын ұжымдастыру туралы білу, негізгі идеясын түсіндіру, алған ақпаратын пайдалана алу дағдысын қалыптастыру. Тарихи санасы қалыптасқан, Отанын шексіз сүйетін, ұлттық рухы жоғары, шығармашыл жеке тұлға тәрбиелеу. | |
Сабақтың әдіс-тәсілдері:
| Топтық жұмыс, СТО элементтері, оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау, АКТ | |
Күтілетін нәтиже:
| Жаңа тақырып бойынша өз бетімен ізденіс жұмыстарын меңгере отырып, өздігінен өзара оқытуға,талдауға,сыни көзқарастары қалыптасады.Қазақстанда күштеп ұжымдастырудың зардаптарын танытуда негізгі идеясын түсінеді, алған ақпаратын пайдалана алу дағдысы қалыптасады. | |
Сілтеме | 9 сынып «Атамұра» 2013ж Б.Ғ Аяған, М.Ж Шаймерденова 9 сынып Қазақстан тарихы. Электронды оқулық, | |
Ресурстар | Электронды оқулық, постер, маркерлер,дидактикалық таратпа материалдар, слайд | |
Сабақ жоспары:
| І. Ұйымдастыру кезеңі: мақсат қою,топқа бөлу. ІІ. Сабақ барысы. Блум таксономиясы III. Рефлексия ІV. Үйге тапсырма беру. §19 Шығармашылық тапсырма «Қазіргі кездегі ауыл шаруашылығының дамуы» ( эссе,презентация) | |
Сабақтың барысы | ||
Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының әрекеті | |
Білу | 12 минут | |
І. Қызығушылығын ояту: 1.Шаттық шеңбері «Жүректен жүрекке» 2. Асық таңдау арқылы топқа бөлу 3. Үй тапсырмасы «Бір сөйлем» әдісін қолдану. Бағалау: Сандық ішінен жауап берген оқушыларға теңге таратылады | § Оқушылар шеңбер құрып отырады (сағат тілі бағытымен бір –біріне тілек айта отырып, жүрек сыйлайды . § Өткен тақырып бойынша «бір сөйлем» әдісі бойынша үй тапсырмасы тексеріледі. Егер бірін- бірі қайталайтын болса, барлығы сандарын соғады, егер дұрыс болса қол шапалақтайды. | |
Түсіну | 7 минут | |
1.Ой қозғау. «Ұжымдастыру» сөзжұмбақты шешу. Бағалау: Сандық ішінен жауап берген оқушыларға теңге таратылады 2. Мағынаны тану: Электронды оқулықты пайдаланып, білім беру. Слайд көрсету. | 1. Оқушылар сөзжұмбақ шешу арқылы жаңа сабақтың тақырыбын ашады.
| |
Қолдану | 15 минут | |
1- тапсырма: «Ақпаратты тапсырма» Оқулықпен жұмыс жасайтын топтық тапсырмалар беру. Постер қорғату. v 1- топ: «Шаруалар» Ұжымдастыру бағыты v 2- топ: «Жұмысшылар» Астық, ет және жүн дайындау науқаны v 3-топ: «Кеңестер» Күштеп отырықшыландыру саясаты v 4-топ: «Достар» Қазақстандағы күштеп ұжымдастырудың зардаптары. |
1. Топтар оқулықпен жұмыс жүргізеді, ойланады.Постер жасап, қорғайды.
Бағалау: «Екі жұлдыз, бір тілек» арқылы өзара бірін- бірі бағалайды.
| |
Талдау | 3 минут | |
2- тапсырма:«Жылдар сөйлейді» сәйкестендіру кестесін толтыру. Мұғалім топтарға бірдей тапсырма жазылған үлестірме таратады. Әр топ бегілі уақытта дұрыс жауабын табуы қажет
| Топтар уақытты тиімді пайдаланып сәйкестендіру кестесін толтырады
Бағалау: Оқушылар өзін-өзі бағалайды.
|
6 655 009 материалов в базе
Настоящий материал опубликован пользователем Сариева Амина Калимовна. Инфоурок является информационным посредником и предоставляет пользователям возможность размещать на сайте методические материалы. Всю ответственность за опубликованные материалы, содержащиеся в них сведения, а также за соблюдение авторских прав несут пользователи, загрузившие материал на сайт
Если Вы считаете, что материал нарушает авторские права либо по каким-то другим причинам должен быть удален с сайта, Вы можете оставить жалобу на материал.
Удалить материалВаша скидка на курсы
40%Курс повышения квалификации
72 ч. — 180 ч.
Курс повышения квалификации
72 ч. — 180 ч.
Курс повышения квалификации
36 ч. — 144 ч.
Мини-курс
4 ч.
Мини-курс
3 ч.