Главная / Начальные классы / ШҚО Семей қаласы "№3 жалпы орта білім беретін мектеп кешені" КММ "Төрт түлік туралы жыр". Қайталау сабағы. 2 "В" сыныбы.

ШҚО Семей қаласы "№3 жалпы орта білім беретін мектеп кешені" КММ "Төрт түлік туралы жыр". Қайталау сабағы. 2 "В" сыныбы.

Серикболова Бактыгуль Сулейменовна Мұғалім портфолиосы В2 есебі

1топ III деңгей

Өскемен қаласы 12.11.2014



Оқушының білім алғандығының дәлелдемелері қамтылған тізбектелген сабақтар топтамасын жоспарлау жөніндегі рефлексивтік есеп В2 есебі.


Күні 13 .10 .2014.

2 « в » сыныбы


Тақырыбы

Төрт түлік туралы қортынды сабақ .

Сілтеме

1.Әдістемелік құрал . 2 – сыныпқа арналған әдебиеттік оқу оқулығы .

Авторлары :Б .Т .Қабатай ,С .Р .Рахметова .

Мақсаты

Шығармашылық тапсырмалар арқылы төрт түлік мал туралы білімдерін кеңейту.

Күтілетін нәтиже

Төрт түлікті танып біледі.Төлдерін ажыратып атай алады.Олардан алатын өнімдердің адамға пайдасын біледі.Ұсынылған шығармашылық тапсырманы орындайды.

Негізгі түйіні

Топтық жұмыс арқылы оқушылар өзара пікір алмасып , ортақ тұжырымға келед і. Қызығушылықты оятатын тапсырмалар арқылы дарынды балалармен жұмыс жүргізіледі .

Ресурстар

Оқулық , А 3,стикер, маркер , интерактивті тақта.

Слайттар ,өзін – өзі бағалау парағы ,смайликтер.,

Сабақ мазмұны

Мұғалімнің әрекеті

Оқушы әрекеті

Сабақ кезеңдері

1.Ұйымдастыру кезеңі

Көңілашар. « Ізгі тілектер ».



2.Топқа бөлу. «Түрлі-түсті қасықтар арқылы »






3.Жануарлардың көптүрлілігі.(слайд ).



4.Тест жұмысы.







5.Тұсаукесер..

Суреттер сөйлейді.



6.Оқулықпен жұмыс.,



7 .Топпен жұмыс .


.








8.Сергіту сәті.









9.Сәйкестендір.



.


10.Кері байланыс..

« Білім ағашы ».





12.Үйге тапсырма .






13.Бағалау .





« Доп лақтыру » арқылы бір - бірімізге жақсы тілектер айтамыз ..




Сынып оқушыларын түрлі - түсті қасықтар арқылы топқа бөлу .






Тақтада қандай жануар бейнеленгенін,әр қайсысы қай топқа жататынын сұрау.


Оқушылардың өткен білімдерін тексеру үшін , тест жұмысын алу.



.



Тақтадан үй жануарлары мен төлдері бойынша суреттер көрсетіліп ,сұрақтар қойылады .

Нелердің суретін көріп тұрсыңдар?


Қай төл қай жануардікі?

Өлеңд і мәнерле п оқыту.



« Үй жануарлары » постер дайындау .










«Қара жорға» өлеңі бойынша



.





« Маған суық » ойыны.Жануарларды олардың

тұратын баспанасымен сәйкестендіру.





Бүгінгі сабақтан алған әсерлерін стикерге жаздырып , « Білім ағашына » жапсырады .




Үй маңайына бақылау жүргізу.Қандай жануарды көрдіңдер ,олар немен қоректенеді.?Өзің қалаған бір жануардың тіршілігі туралы дәптерлеріңе жаз .



Мұғалім қорытынды бағаны өзі қояды.

Мадақтай отырып , смайликтер тарату.





Бір – біріне жақсы тілектер айтады .



Түстер бойынша топтасып ,өз үстелдерінің басына жиналады.



Оқушылар қойылған сұрақтарға жауап береді .


Оқушылар жұппен бір –бірлерін жауап парағы арқылы тексеріп бағалайды .

Критерийлер :

« 5 »- 0 қате

« 4 » -1 қате

« 3 » -2 -3 қате .

Оқушылар сұрақтарға жауап

береді.

кесте толтырады

Оқушылар өлеңді тізбектей мәнерлеп оқиды.

Оқушылар топпен бірге постер дайындайды.Топтан бір –бір адам шығып постерқорғайды.Әр топ бір –бірін 2-жұлдыз,1-тілек арқылы бағалайды.








Оқушылар әуен сазымен қимылдар жасайды.







Оқушылар

тапсырманы орындайды.






Оқушылар стикерге

өз ойларын жазады.






Оқушылар тапсырманы күнделіктеріне жазып алады.






ШҚО Семей қаласы "№3 жалпы орта білім беретін мектеп кешені" КММ "Төрт түлік туралы жыр". Қайталау сабағы. 2 "В" сыныбы.
  • Начальные классы
Описание:

Оқушының  білім  алғандығының  дәлелдемелері  қамтылған тізбектелген  сабақтар  топтамасын  жоспарлау  жөніндегі  рефлексивтік есеп  В2 есебі.

 

Күні 13 .10 .2014.

2 « в » сыныбы

 

Тақырыбы

Төрт  түлік  туралы  қортынды  сабақ .

Сілтеме

 1.Әдістемелік  құрал  . 2 – сыныпқа  арналған  әдебиеттік  оқу оқулығы .

Авторлары :Б .Т .Қабатай ,С .Р .Рахметова .

Мақсаты

  Шығармашылық  тапсырмалар  арқылы  төрт  түлік  мал туралы  білімдерін  кеңейту.

Күтілетін нәтиже

  Төрт  түлікті  танып  біледі.Төлдерін ажыратып атай алады.Олардан алатын өнімдердің адамға пайдасын біледі.Ұсынылған  шығармашылық  тапсырманы  орындайды.    

Негізгі түйіні

Топтық  жұмыс арқылы  оқушылар  өзара  пікір  алмасып , ортақ  тұжырымға  келед і. Қызығушылықты  оятатын тапсырмалар  арқылы  дарынды  балалармен  жұмыс жүргізіледі .

Ресурстар

Оқулық ,  А 3,стикер, маркер , интерактивті тақта.

Слайттар ,өзін – өзі бағалау  парағы  ,смайликтер.,

Сабақ мазмұны

Мұғалімнің   әрекеті

Оқушы әрекеті

Сабақ кезеңдері

1.Ұйымдастыру кезеңі

Көңілашар. « Ізгі тілектер ».

 

 

2.Топқа бөлу. «Түрлі-түсті қасықтар арқылы »

 

 

 

 

 

3.Жануарлардың көптүрлілігі.(слайд ).

 

 

4.Тест жұмысы.

 

 

 

 

 

 

 

5.Тұсаукесер..

Суреттер сөйлейді.

 

 

 

6.Оқулықпен жұмыс.,

 

 

7 .Топпен жұмыс .

 

.

 

 

 

 

 

 

 

8.Сергіту сәті.

 

 

 

 

 

 

 

 

9.Сәйкестендір.

 

 

.

 

10.Кері байланыс..

« Білім  ағашы ».

 

 

 

 

12.Үйге тапсырма .

 

 

 

 

 

13.Бағалау .

 

 

 

 

« Доп  лақтыру »  арқылы  бір - бірімізге жақсы  тілектер  айтамыз ..

 

 

 

 

Сынып  оқушыларын  түрлі - түсті қасықтар  арқылы  топқа  бөлу .

 

 

 

 

 

Тақтада  қандай  жануар бейнеленгенін,әр қайсысы қай топқа жататынын сұрау.

 

Оқушылардың өткен білімдерін тексеру үшін , тест жұмысын алу.

    

 

 

.

 

 

Тақтадан  үй  жануарлары  мен  төлдері бойынша  суреттер  көрсетіліп ,сұрақтар қойылады .

Нелердің  суретін  көріп  тұрсыңдар?

 

Қай  төл  қай  жануардікі?

 Өлеңд і мәнерле п оқыту.

 

 

« Үй жануарлары »  постер  дайындау .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Қара жорға» өлеңі бойынша

 

 

.

 

 

 

 

 « Маған  суық » ойыны.Жануарларды олардың

 тұратын баспанасымен сәйкестендіру.

 

 

 

 

Бүгінгі  сабақтан  алған  әсерлерін стикерге жаздырып , « Білім  ағашына » жапсырады .

 

 

 

Үй  маңайына  бақылау  жүргізу.Қандай жануарды көрдіңдер ,олар  немен қоректенеді.?Өзің  қалаған  бір жануардың  тіршілігі  туралы дәптерлеріңе  жаз .

 

 

Мұғалім  қорытынды  бағаны  өзі  қояды.

Мадақтай   отырып  , смайликтер  тарату.

 

 

 

 

Бір – біріне  жақсы тілектер айтады .

 

 

Түстер  бойынша топтасып ,өз үстелдерінің басына жиналады.

 

 

Оқушылар қойылған сұрақтарға жауап береді .

 

Оқушылар жұппен  бір –бірлерін  жауап парағы  арқылы тексеріп бағалайды .

Критерийлер :

« 5 »- 0  қате

« 4 » -1  қате

« 3 » -2 -3 қате .

Оқушылар сұрақтарға жауап

береді.

кесте толтырады

Оқушылар өлеңді тізбектей мәнерлеп оқиды.

Оқушылар топпен бірге постер дайындайды.Топтан бір –бір адам шығып постерқорғайды.Әр топ бір –бірін 2-жұлдыз,1-тілек арқылы бағалайды.

 

 

 

 

 

 

 

Оқушылар әуен   сазымен қимылдар жасайды.

 

 

 

 

 

 

Оқушылар

тапсырманы орындайды.

 

 

 

 

 

Оқушылар стикерге

өз ойларын жазады.

 

 

 

 

 

Оқушылар тапсырманы күнделіктеріне жазып алады.

 

 

 

 

 

 

Автор Серикболова Бактыгуль Сулейменовна
Дата добавления 09.01.2015
Раздел Начальные классы
Подраздел
Просмотров 377
Номер материала 50031
Скачать свидетельство о публикации
