Главная / Начальные классы / сабақ жоспары "10 санының құрамы" (1 сынып)

сабақ жоспары "10 санының құрамы" (1 сынып)

25\11\2014ж математика

Сабақтың тақырыбы:

10 санының құрамы

Сілтеме:

Жоспар,оқулық,орта мерзім

Жалпы мақсат:

10 санының құрамы туралы оқушылардың білімін қалыптастыру сәйкес теңдіктерді жазуға және оқуға оқушыларды үйрету

Негізгі идеялар;


10 санының құрамы бойынша білімдерін нығайтады бір жүйеге келтіріп қорыту

Оқушылардың алған білімдерін саралау

Күтілетің нәтиже

10 санының құрамы туралы есептеулер жүргізуде қолдану білімін тиянақтау берілген материалдарға байланысты түсініктерін тереңдету

Оқыту әдістері:

: сұрақ- жауап, диалогтік оқыту АКТ, ой қозғау мағынаны тану
Сын тұрғысынан ойлау сәйкестендіру әдісі бағалау парақшалары Сәйкестіндіру

Дерек көздер

Оқулықтағы тақырыпқа сай берілген материалдар

Сабақ түрі:

Жұптық,жеке жұмыс


Сабақ бойынша мұғалім мен оқушының іс - әрекеті

Сабақ кезеңдері

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс- әрекеті

Психологиялық кезең

hello_html_m7494d52a.png






І Үй жұмысын тексеру


«ой қозғау»




Мағынаны тану



Сергіту сәті




Шығармашылық тапсырма

Балалар,қазір бізде математика сабағы.

Сабаққа дайынбыз ба?

Олай болса,біздің алдымызға қойған мақсатымыз не деп ойлайсыңдар?

Мақсатымыз-білім алу,

Міндетіміз сабақ оқу.

Сабақ оқу арқылы, 5-ке қолды жеткізу.

Балалар,үйге қандай тапсырма берілді? Әр жұпқа үй жұмысы бойынша тапсырма беремін


«Ыстық орындық» арқылы оқушылар бір –біріне сұрақ қояды

Өткен тақырыптар бойынша

Көрнекіліктер арқылы өрнектер құрғызу

10 құрамын шығарып алу

Оқушылардан басбармақ арқылы тексеру

түсінгенің

https://lh3.googleusercontent.com/S7-msesXX7Nxs0xXXDuph1OXbhBleEPZHUawhfPW3KT3YZ-q0nceffwzwKluvvvuQK_EY4CC3iY8wsckMCmo2ivge-1AY1gJ-Oqrpgp-RFnqJYfW4x4Vr1jxhHtem9hK3LTeUTujw7U

1 тапсырма ауызша талдату

2.тапсырма теңдіктер құру

3 тапсырма кесінділер құру

4.тапсырма өрнектер құрғызу

Видео ролик


4 тапсырма салыстырту

Әр жұп қалып қойған сандарды тауып қояды


Сәйкестендіру әдісі

Парақшалармен







Шаттық шеңберде тұрып айтады









Оқушылар бір –біріне сұрақтар қояды



Әр жұп өрнектерді салыстырып мағынасын түсіндіреді

Оқушылар диалогқа түседі


Оқушылар ойлану арқылы жауап береді




Оқушылар өрнек құрастырады


Оқушылар өздерін басбармақ арқылы түсіндіреді

(жұппен орындайды)

Жұптар әр тапсырмалар бойынша бағаланып отырады

Жеке орындайды



Әр оқушыларға үлестірмелі қағаздар таратылады

Ой толғаныс

Қорытындылау


Оқушының аты:

Білемін

Білгім келеді

Үйрендім








Сабақтан алған әсерлерін кестеге түсіреді


Рефелексия

Стикерлер арқылы смайликке өздерінің көңіл-күйлерін көрсетеді. Келесі сабақтан не күтетіндерін айтады

C:\Users\asus\Desktop\imagesCA22U8BA.jpgC:\Users\asus\Desktop\imagesCAMLJAID.jpg

Сабақ ұнады сабақ ұнамады

Бағалау

Жұптарды жеке жұмыстарды бағалау

Төртбұрыш үш бұрыш дөңгелек

Үйге тапсырма

4 тапсырма 63 бет

Күнделіктеріне жазғызу




сабақ жоспары "10 санының құрамы" (1 сынып)
  • Начальные классы
Описание:

 

25\11\2014ж   математика                                                                   

 

Сабақтың тақырыбы:

  10     санының құрамы  

Сілтеме:

Жоспар,оқулық,орта мерзім

Жалпы мақсат:

10 санының құрамы туралы оқушылардың білімін қалыптастыру  сәйкес теңдіктерді жазуға және оқуға оқушыларды үйрету

Негізгі идеялар;

 

10  санының құрамы бойынша білімдерін нығайтады бір жүйеге келтіріп қорыту

Оқушылардың алған білімдерін  саралау

Күтілетің нәтиже

10  санының құрамы туралы  есептеулер  жүргізуде қолдану білімін тиянақтау берілген материалдарға байланысты түсініктерін тереңдету

Оқыту әдістері:

: сұрақ- жауап, диалогтік оқыту  АКТ, ой қозғау  мағынаны тану 
Сын тұрғысынан ойлау сәйкестендіру әдісі  бағалау парақшалары Сәйкестіндіру

Дерек көздер

Оқулықтағы тақырыпқа сай берілген материалдар

Сабақ түрі:

Жұптық,жеке  жұмыс

 

Сабақ бойынша мұғалім мен оқушының іс - әрекеті

Сабақ кезеңдері

 Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс- әрекеті

  Психологиялық кезең

  

 

 

 

 

 

 

І Үй жұмысын                       тексеру 

 

«ой қозғау»

 

 

    

 

 Мағынаны тану

 

 

 

Сергіту сәті

 

 

 

Шығармашылық тапсырма

Балалар,қазір бізде математика сабағы.

Сабаққа дайынбыз ба?

Олай болса,біздің алдымызға қойған мақсатымыз не деп ойлайсыңдар?

Мақсатымыз-білім алу,

Міндетіміз сабақ оқу.

Сабақ оқу арқылы,  5-ке қолды жеткізу.

Балалар,үйге  қандай тапсырма берілді? Әр  жұпқа  үй жұмысы бойынша тапсырма беремін

 

«Ыстық орындық» арқылы оқушылар бір –біріне сұрақ қояды

Өткен тақырыптар бойынша

Көрнекіліктер арқылы өрнектер құрғызу

10  құрамын шығарып алу

Оқушылардан басбармақ арқылы тексеру

түсінгенің

 

1 тапсырма ауызша талдату

2.тапсырма теңдіктер құру

3 тапсырма кесінділер құру

4.тапсырма  өрнектер құрғызу

Видео ролик

 

4 тапсырма салыстырту

Әр жұп  қалып қойған сандарды тауып қояды

 

Сәйкестендіру әдісі

Парақшалармен

 

 

 

Шаттық шеңберде тұрып айтады 

 

 

 

 

 

Оқушылар бір –біріне сұрақтар қояды

 

 

Әр  жұп  өрнектерді салыстырып мағынасын  түсіндіреді 

Оқушылар диалогқа түседі

 

 Оқушылар ойлану арқылы жауап береді

 

 

 

Оқушылар өрнек  құрастырады 

 

Оқушылар өздерін басбармақ арқылы түсіндіреді

(жұппен орындайды)

Жұптар әр тапсырмалар бойынша бағаланып отырады

Жеке орындайды   

 

 

Әр оқушыларға үлестірмелі қағаздар таратылады

Ой толғаныс

Қорытындылау

 

 Оқушының аты:

      Білемін

     Білгім келеді

Үйрендім

 

 

 

 

 

 

 

Сабақтан алған әсерлерін кестеге түсіреді

 

Рефелексия

Стикерлер арқылы смайликке өздерінің көңіл-күйлерін көрсетеді. Келесі сабақтан не күтетіндерін айтады

      

Сабақ ұнады  сабақ ұнамады

Бағалау 

Жұптарды жеке жұмыстарды бағалау

Төртбұрыш  үш бұрыш дөңгелек

Үйге тапсырма

      4 тапсырма 63 бет

Күнделіктеріне жазғызу

 

Автор Габдуллина Гаухар Кажгалиевна
Дата добавления 11.02.2015
Раздел Начальные классы
Подраздел Конспекты
Просмотров 1095
Номер материала 56136
Скачать свидетельство о публикации
