Инфоурок Иностранные языки Другие методич. материалыПлан внеклассного мероприятия на тему "Funny verbs"

План внеклассного мероприятия на тему "Funny verbs"

Скачать материал

ТақырыпFunny  verbs(Қызықты етістіктер).            

Сабақ тыс мереке

мақсаты:  

  • оқушылардың сөйлеу қабілетін және тіл дамыту жатығуларын жүргізу арқылы оқушылардың сөз қорын , ағылшын тілі пәнін оқуына оқушылардың қызығушылығын арттыру.
  • Ауызша сөйлеу дағдыларын дамыту.Диалог және монолог материалын практикалық жағдайда қолдануды үйрену.Жаттығуды креативті орындау қабілеттерін дамыту.
  •  Оқып жатқан тілдің мәдениетіне қызығушылықтарын арттыру.
  •  Алған білімдерін бекіту.

Сабақтың міндеттері:

Ø  Тәрбиелік:

v  Басқа мәдениетке сыйластық қатынасты қалыптастыру

v  Коллективте,топта,жұппен жасау білуге тәрбиелеу;

v  Ағылшын тілі пәніне,білімге деген қызығушылықтарын арттыру;

Ø  Дамытушылық:

v  Есте сақтау қабілеттерін,ой-өрісін кеңейту;

v  Өздік жұмыс жасауға бағыттау;

v  Оқушылардың пәнге деген қызығушылықты арттыру;

v   Зейін қабілеттерін жаттықтыру.

Ø  Оқытушылық:

v   " Funny verbs " тақырыбы бойынша материалды жалпылау

Көрнекіліктер:  

v  Етістіктер тақырыбына сөздер,карточкалар

v  компьютер; интерактивті тақта.

Жұмыс формасы:

  • Презентацияны қолданып әңгіме жүргізу;
  • Топпен жұмыс жасау;
  • Көрініс.

Сабақта қолданылатын әдістер:

v  Практикалық,

v  Ізденушілік,

v  Оқушылардың өз-бетінше жасау жұмысы;

v  Мәліметпен алмасу әдісі.

 

 

 

 

Сабақ барысы

 

Organization moment  (Организациялық кезең)(2 мин.) «Шаттық шеңберін» ұйымдастырамын.Мозайка әдісімен топқа бөлу Шаттық шеңберінде оқушылар бір-біріне жақсы тілек айтады.

I.       

-Stand up! Good morning!I am glad to see you. Sit down! What is the date today? What is the weather like today? Is it snowy today? Is it cold today?

-You see today we have some guests at our lesson. You know them all! If you are ready let us continue our lesson!

 

II.      Introduction (Кіріспе,призентация)(3мин.)

-Today our lesson is devoted to  very important problem.

Look at the screen. This pictures will help you to guess what we are going to speak about. Look at the first picture. What can you see?

 

III.      Speaking: (Фонетикалық жаттығу) (1 мин.)

 

1.But at first, we should practice the pronunciation  of  some words. And you will repeat them all together. Is it clear?

Phonetic practice:

          Swim                    See 

           Run                        Sing

          Jump                        Clap

          Climb                        Write

Ok. Now let’s look at the next picture. Here you can see the words. The task is to find the right word for each picture.. I will give you one minute for this task and then we will check.

 

 

 

Are you ready



V.Oral speech.The next task for you, to make up a sentences with this word

(Берілген сөз тіркестермен сөйлем құрау.)

VI.Competition. Ok, and  now I want to tell you the idea .We will have a lesson in a form of competition. We will have  a 2 teams .So, the first team is Lions. The second team is Tigers. Our competition will consist of different contest. For each contest your teаm will get some points. The team that gets more points at the end of competition are the winner. I wish you a success and good luck.

The first contest of our competition is to answer the question .What can they do?(3мин)

(Оқушылар екі топқа бөлінеді,олардың арасында сайыс өтеді,сайыстың соңында қай топта көп ұпай болады,сол топ жеңімпаз болып атанады.Сайыстын бірінші тапсырмасы,сұрақтарға дұрыс жауап беру.)

 

 

2.The next contest of our competition is a say What can you see?.(3мин)

I can see a tree….

Ican see a dog….

I can see a bird….

 

3. To make a poster

 

VI.Warming- up! (3 мин)

Қара жорға биі

 

Conclusion. Putting the marks. Giving the home task. ) Бағалау критерийлеріне сүйене отырып, топ басшысына топ мүшелерін бағалайды. Топ басшысына топ мүшелерін бағалау критерийлеріне сүйене отырып, бағалайды.Сабақтан алған көңіл-күйлерін смайликтерді көтеру арқылы көрсетеді.Көңіл-күйлерін білу мақсатында смайликтермен формативті бағалау жүргіземін.

Reflexion: Кері байланыс. «Көңіл күй» картасын белгілеу. Өткен тақырып бойынша өз пікірін жазады. Стикер


 

Просмотрено: 0%
Просмотрено: 0%
Скачать материал
Скачать материал "План внеклассного мероприятия на тему "Funny verbs""

Методические разработки к Вашему уроку:

Получите новую специальность за 3 месяца

Инструктор по туризму

Получите профессию

Няня

за 6 месяцев

Пройти курс

Рабочие листы
к вашим урокам

Скачать

Краткое описание документа:

Тақырып: Funny verbs(Қызықты етістіктер).Сабақ тыс мерекемақсаты: оқушылардың сөйлеу қабілетін және тіл дамыту жатығуларын жүргізу арқылы оқушылардың сөз қорын , ағылшын тілі пәнін оқуына оқушылардың қызығушылығын арттыру. Ауызша сөйлеу дағдыларын дамыту.Диалог және монолог материалын практикалық жағдайда қолдануды үйрену.Жаттығуды креативті орындау қабілеттерін дамыту. Оқып жатқан тілдің мәдениетіне қызығушылықтарын арттыру. Алған білімдерін бекіту. Сабақтың міндеттері:ØТәрбиелік: vБасқа мәдениетке сыйластық қатынасты қалыптастыруvКоллективте,топта,жұппен жасау білуге тәрбиелеу;vАғылшын тілі пәніне,білімге деген қызығушылықтарын арттыру; ØДамытушылық:vЕсте сақтау қабілеттерін,ой-өрісін кеңейту; vӨздік жұмыс жасауға бағыттау;vОқушылардың пәнге деген қызығушылықты арттыру;v Зейін қабілеттерін жаттықтыру.ØОқытушылық: v " Funny verbs " тақырыбы бойынша материалды жалпылауКөрнекіліктер: vЕтістіктер тақырыбына сөздер,карточкалар vкомпьютер; интерактивті тақта.Жұмыс формасы: Презентацияны қолданып әңгіме жүргізу; Топпен жұмыс жасау; Көрініс. Сабақта қолданылатын әдістер:vПрактикалық,vІзденушілік, vОқушылардың өз-бетінше жасау жұмысы;vМәліметпен алмасу әдісі.Сабақ барысыOrganization moment (Организациялық кезең)(2 мин.) «Шаттық шеңберін» ұйымдастырамын.Мозайка әдісімен топқа бөлу Шаттық шеңберінде оқушылар бір-біріне жақсы тілек айтады.I. -Stand up! Good morning!I am glad to see you. Sit down! What is the date today? What is the weather like today? Is it snowy today? Is it cold today? -You see today we have some guests at our lesson. You know them all! If you are ready let us continue our lesson!II.Introduction (Кіріспе,призентация)(3мин.) -Today our lesson is devoted to very important problem.Look at the screen. This pictures will help you to guess what we are going to speak about. Look at the first picture. What can you see? III.Speaking: (Фонетикалық жаттығу) (1 мин.) 1.But at first, we should practice the pronunciation of some words. And you will repeat them all together. Is it clear?Phonetic practice: Swim See Run Sing Jump Clap Climb Write Ok. Now let’s look at the next picture. Here you can see the words. The task is to find the right word for each picture.. I will give you one minute for this task and then we will check.Are you ready V.Oral speech.The next task for you, to make up a sentences with this word (Берілген сөз тіркестермен сөйлем құрау.)VI.Competition. Ok, and now I want to tell you the idea .We will have a lesson in a form of competition. We will have a 2 teams .So, the first team is Lions. The second team is Tigers. Our competition will consist of different contest. For each contest your teаm will get some points. The team that gets more points at the end of competition are the winner. I wish you a success and good luck.The first contest of our competition is to answer the question .What can they do?(3мин)(Оқушылар екі топқа бөлінеді,олардың арасында сайыс өтеді,сайыстың соңында қай топта көп ұпай болады,сол топ жеңімпаз болып атанады.Сайыстын бірінші тапсырмасы,сұрақтарға дұрыс жауап беру.)2.The next contest of our competition is a say What can you see?.(3мин)I can see a tree….Ican see a dog….I can see a bird….3. To make a posterVI.Warming- up! (3 мин)Қара жорға биіConclusion. Putting the marks. Giving the home task. ) Бағалау критерийлеріне сүйене отырып, топ басшысына топ мүшелерін бағалайды. Топ басшысына топ мүшелерін бағалау критерийлеріне сүйене отырып, бағалайды.Сабақтан алған көңіл-күйлерін смайликтерді көтеру арқылы көрсетеді.Көңіл-күйлерін білу мақсатында смайликтермен формативті бағалау жүргіземін. Reflexion: Кері байланыс. «Көңіл күй» картасын белгілеу. Өткен тақырып бойынша өз пікірін жазады. Стикер

Скачать материал
