Главная / Математика / Коучингтың тақырыбы: Диалогтік оқытудың тиімділігі

Коучингтың тақырыбы: Диалогтік оқытудың тиімділігі



КОУЧИНГ ЖОСПАРЫ

САБАҚТЫҢ ТАҚЫРЫБЫ

Диалогтік оқытудың тиімділігі

САБАҚТЫҢ МАҚСАТЫ

Іс әрекетті айқындау,белсенділікке ынталандыру,топтық,жұптық жұмыс туралы ақпарат беру.Ортада жайлы әрекеттестік орнату,әңгімелесу үшін мүмкіндіктер жасау.Өз идеяларын зерделеп,өзара әрекеттестіктерді орнату

СІЛТЕМЕ

Мұғалімге арналған нұсқаулық.

ОҚУ НӘТИЖЕСІ

Диалогтік оқытудың тиімділігін,маңыздылығын зерделейді.Сөйлеу қабілеті артады ақпаратты саралай білудегі танымдары қалыптасады.

ТҮЙІНДІ ИДЕЯЛАР

Зерттеу арқылы сыни тұрғыдан ойлауды үйренеді.Жұпта әңгімелесу жүргізеді. Әңгіме -дебат жүргізеді,пікірлеседі.

РЕСУРСТАР

МАН, үлестірме,интербелсенді тақта,маркерлер,миндальді карта,стикерлер.Тақырыптық суреттер.

ОҚЫТУ ӘДІСТЕРІ

Сұрақ жауап, миға шабуыл,

ТАПСЫРМАЛАР

Сергіту сәті.Ой қозғау.Топтарға берілген тапсырмалар,Видио роликтер көрсету, өз ойын ортаға салу(жұптасып талдау). Рольдік көрсетілімдер.

ОҚУҒА АРНАЛҒАН ТАПСЫРМАЛАР

Диалогтік оқыту, нұсқаулық.













Сабақ барысында коуч пен мұғалімдердің іс әрекеті.



Мұғалімдерге психологиялық ахуал туғызу

Коучтің іс-әрекеті

Мұғалімдердің іс-әрекеті

5 мин

Серігу сәті

Сергіту сәті.

Жүректен – жүрекке (Дөңгелек болып тұрып бір – біріне жылы сөз айтады )

Топқа бөлу «Көңілді әуен» әннің мағынасына қарай топқа бөдіну. (ана, әке туралы)

Ынтымақтастық байланыс орнайды. Жұпқа бөлінеді.

5мин

Өткен коучинг бойынша сауалнама жүргізу

Топтың алтын ережесі, топтың жұмыстың, маңызы мен талаптары түсіндіріледі

Топтың Алтын ереже жазады. Өз ойларын ортаға салады. Сауалнамадағы сұрақтар арқылы диалық жүргізеді.

10мин

Ой толғау

1 тапсырма:

Өз ойыңды жеткізуде қандай әдістерді қолдаңасын,

2тапсырма

Диалоктық оқудың тиімділігін ата

3 тапсырма

Оқыған кітаптарды, көрген кинолары, туралы әңгімелеседі

Диалогтік әдісті пайдаланады әр топ ойларын айтадытаырмалар бойынша презентация жасайды, постерьлер қорғайды

5мин

Ортаға шығып, сергейді, билейді (қара жорға)

Билейді

көңіл күйлері көтеріледі

3мин

Кино туралы айтқандар бір топқа

Кітап туралы айтқандар бір топқа жиналады

Топтардың орындарын ауыстырып отыруы

10мин

Тақырыпты ашатын үлестірме қағаздар таратылады

1. Әңгіме дебат

2. Әңгіме сұхбат

3. Жұптық әндер (Арнау тобы


Жұптасып талқылайды

сұрақ жауап

рөлдік жұптасу (ән айту) ЭССЕ жазады

2мин

Стикерлерді нөмірлеп таратып береді

Кімде стикерінде сан шықса, сол қорғайды

5мин

Сабақтан алған әсері туралы пікірін стикерге жазып, «Ізгілік ағашына» жапсыруды тапсыру»"Екі жұлдыз, бір тілек»

әдісін пайдалану.

Ұтымды шыққан постерге қызыл стикерді жабыстыру.

Өзінің алған әсерімен, ой – толғанысымен бөліседі.

Кері байланыс жазылған парақшалар.

Бірін — бірі бағалау

/шапалақ/

Топтың жұмысты постерді бағалау




Коучингтың тақырыбы: Диалогтік оқытудың тиімділігі
  • Математика
Описание:

это у меня коучинг для учителей всех предметиков.  там есть разные примеры как надо учиться правильно. Актуализировать умение учителей правильно ставить  цели урока, соотносить цели урока и ожидаемый результат.2.     Выявить уровень знаний и практических  умений учителей  по данной проблеме постановки целей урока.Показать актуальность данной проблемы в контексте изменения подходов к преподаванию и обучению в современной школе.

 Содействовать пониманию учителями того, что каждый этап, каждая минута урока     должны быть подчинены продвижению к тому результату, который запланирован в  основной цели

Способствовать развитию коммуникативных навыков и повышению

      профессионального уровня педагогов школы.

Автор Кульжанова Салтанат Сейтхановна
Дата добавления 13.03.2015
Раздел Математика
Подраздел Другое
Просмотров 715
Номер материала 57955
Скачать свидетельство о публикации
