Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
1 слайд
Ұйымдастыру кезеңі.
Психологиялық тренинг.
Топқа бөліну.
2 слайд
Үй тапсырмасын сұрау
3 слайд
4 слайд
5 слайд
Мұхтар Әуезов (1897-1961) қазіргі Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданында дүниеге келген. Қазақтың ұлы жазушысы, әдебиет зерттеушісі, драматургі және қоғам қайраткері. Абайтану ғылымының негізін сала отырып, қазақ әдебиеті тарихына шексіз қызмет етті. Оның әлемге тараған «Абай жолы» роман-эпопеясы─ұлтымыздың руханиқазынасына қосылған ұлы мұра. Балаларға арнған «Көксерек», «Жетім» т.б. шығармалары бар.
6 слайд
7 слайд
Жаңа сабақ
Қаңтардың 23-і.
М.Әуезов. (1897-1961)
Көксерек
8 слайд
Оқулықпен жұмыс
9 слайд
1-топ.
Әңгімедегі басты кейіпкер кім және ол қандай бала?
2-топ.
Көксерек туралы ауыл адамдары кандай пікірде болды?
3-топ.
Көксерек ұрлық пен адал астың айырмасы не екенін ұға алды ма?
4-топ
М.Әуезов кім?оның қандай шығармаларын білесіңдер?
Топтық тапсырма
10 слайд
Сергіту сәті
11 слайд
Кластер қорғау
Көксерек
12 слайд
Көксерек кейіпкерлерін ата.
Қазақ тілінде неше септік бар?
Кейіпкерлерді септеңдер.
Бекіту.
13 слайд
Бағалау
14 слайд
Кері байланыс
15 слайд
Үйге тапсырма
16 слайд
Тыңдағандарыңызға
рахмет!
17 слайд
“Инновация – нақтылы бір адамға
жаңа болып табылатын идея”
Э.Роджерс
18 слайд
Оқу-тәрбие үрдісінде оқытудың
инновациялық әдіс-тәсілдері:
1. Дербес оқыту
2. Қоғам мен табиғат заңдылықтарын
кірістіру негізінде меңгеруі
3. Оқытушы білмейтін шығармашылық ізденіс
негізінде өмірге келген жаңа қабілет
4. Саралап-деңгейлеп оқыту технологиясы
5. Ақпараттық бағдарламалап оқыту
6. Иллюстрациялы-түсіндірмелі оқыту
7. Ізгілендіру
19 слайд
“Біз өзіміздің болашағымызды, жеке
балаларымыздың болашағын қандай
күйде көргіміз келеді осыны
айқындап алатын уақыт жетті”
Н.Ә.Назарбаев
20 слайд
Оқу үрдісіндегі педагогикалық технологиялар
Іскерлік ойын технологиясы
Проблемалық және интеграциялап оқыту
Шаталовтың интенсивті оқытуы
Дьяченконың ұжымдық технологиясы
Эрдниевтің блоктап оқытуы
Саралап-деңгейлеп оқыту
Модульдеп оқыту
Дамыта оқыту технологиясы
21 слайд
Репродуктивті
деңгей
Алгоритмдік
деңгей
Эвристикалық
деңгей
Шығармашылық
деңгей
Ж.Қараевтың оқу
материалын
меңгеру
деңгейі
22 слайд
Мұхтар Әуезов (1897-1961) қазіргі Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданында дүниеге келген. Қазақтың ұлы жазушысы, әдебиет зерттеушісі, драматургі және қоғам қайраткері. Абайтану ғылымының негізін сала отырып, қазақ әдебиеті тарихына шексіз қызмет етті. Оның әлемге тараған «Абай жолы» роман-эпопеясы─ұлтымыздың руханиқазынасына қосылған ұлы мұра. Балаларға арнған «Көксерек», «Жетім» т.б. шығармалары бар.
23 слайд
24 слайд
25 слайд
1
2
3
4
26 слайд
27 слайд
28 слайд
29 слайд
30 слайд
31 слайд
32 слайд
Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
Үстірт орта мектебінің бастауыш сынып пәні мұғалімі Ыкласова Тарбияның 4«ә» сыныбына арналған ана тілі пәнінен қысқа мерзімдік жоспары ?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" / Сабақтың тақырыбы: Көксерек. М. Әуезов.Сабақтың мақсаты: Оқушыларды М. Әуезов еңбегімен, шығармашылығымен таныстыру. «Көксерек» әңгімесінің мазмұны мен идеясын меңгерту. Міндеті :Б.. Оқушылар М. Әуезов еңбегімен, шығармашылығымен танысады . «Көксерек» әңгімесінің мазмұны мен идеясын меңгереді . Д..Оқушыларды сауатты, мәнерлі, әсерлі оқуға баулу. Шығармашылықпен жұмыс істеуге ықпал ету, ойлау шеберлігі мен сөйлеу мәдениетін дамытуТ.Оқушылардың өнерге, білімге деген сүйіспеншілігін арттыру, тәрбиелеуОқытудың нәтижелері:1. Жаңа тақырып жөнінде түсінік қалыптасады. 2. Берілген тақырыптың мағынасы мен мазмұнын түсінеді3. Өз пікірін жеткізу арқылы берілген тапсырманы орындай алады.4. Оқушы өз ойын еркін түрде жеткізеді және талдай алады.5. Кейбір оқушылар топтың көмегімен берілген тапсырманы орындайды.Қамтылатын модульдер:1-модуль оқыту мен оқудағы жаңа тәсіл (топтық жұмыс), 2-модуль сыни тұрғыдан ойлауға үйрету (миға шабуыл), 3-модуль –бағалау, 4 –модуль-АКТ пайдалану (электрондық оқулық), 7 модуль-көшбасшылық (топты басқару және барлық сабақтарда белсенділікпен қатысып отыру)Қадамдар: Үй тапсырмасын тексеру Интерактивті тақтамен жұмыс Топпен жұмыс Рефлексия Мұғалімнің іс-әрекеті: 1. Ұйымдастыру2. Оқушының зейінін сабаққа аудару3. Топқа бөлу4. Мәтінді тарату5. Деңгейлік тапсырмаОқушының іс-әрекеті1. Психологиялық тренинг.2. Топқа бөлінеді3. Үй тапсырмасына жауап береді.4. Жаңа сабақтың тақырыбын анықтайды.5. Деңгейлік тапсырмалар орындайды.Сабақ барысы: І.Ұйымдастыру бөлімі.А) Психологиялық тренинг. « Есімдер әлемі» .Ә)Топқа бөліну Мектептер аттары бойынша бөлінеміз.І.Үй тапсырмасын тексеруМодуль ОмОЖт.Диалогтік оқыту Сұрақ-жауап алысу1Балмұздақ мәтінінің басты кейіпкері кімдер және олар не істеді?2 Балалар аулада ойнап жүріп не тауып алды? 3Балмұздақтың пайдасы мен зияны қандай?4 Сіздер ақша тауып алсаңдар не істер едіңдер?Жаңа сабақтың мағынасын ашуМиға шабуыл СТО әдісі арқылы жаңа тақырыпты ашады.АКТ қолдану Интерактивті тақтадажабайы аңдар суреті .Соның ішінен М. Әуезов қайсы аң туралы повест жазған?Оның аты қандай?Көксерек деп жауап берді.Жаңа сабақты өздері ашады.Оқулықпен жұмыс.Оқушылар іштей оқып мәтінмен танысады.1-тапсырмаӘр топқа тапсырма беріледі.Постер арқылы әр топтың ішінен бір оқушы жауап береді.1-тапсырма Модуль СТО . Постер қорғау. 1-топ.Әңгімедегі басты кейіпкер кім және ол қандай бала? 2-топ.Көксерек туралы ауыл адамдары кандай пікірде болды?3-топ. Көксерек ұрлық пен адал астың айырмасы не екенінұға алды ма?4-топ М.Әуезов кім?оның қандай шығармаларын білесіңдер?2-тапсырма Модуль СТО (Кластер қорғау) Көксерек 3-тапсырма бекіту .Модуль СТО әдісі: Повесттің кейіпкерлерін тауып,оларды септең.Әр топтан бір оқушы қорғайдыКөксерек,Құрмаш,нағашысы,төбет.1-топ.Көксерек 2-топ Құрмаш 3-топнағашысы 4-топ төбетБағалау . Формативтік(смайликтермен бағалау)Рефлекция .Табыс ағашын отырғызу.Стикерлерге бүгінгі сабақтардан алған әсерлері туралы жазу. Үйге тапсырма. « Көксерек» тақырыбында сурет салу,әңгіме жазу .
6 625 829 материалов в базе
Настоящий материал опубликован пользователем Хлебова Татьяна Анатольевна. Инфоурок является информационным посредником и предоставляет пользователям возможность размещать на сайте методические материалы. Всю ответственность за опубликованные материалы, содержащиеся в них сведения, а также за соблюдение авторских прав несут пользователи, загрузившие материал на сайт
Если Вы считаете, что материал нарушает авторские права либо по каким-то другим причинам должен быть удален с сайта, Вы можете оставить жалобу на материал.
Удалить материалВаша скидка на курсы
40%Курс профессиональной переподготовки
500/1000 ч.
Курс повышения квалификации
72 ч.
Курс повышения квалификации
72 ч. — 180 ч.
Курс профессиональной переподготовки
300/600 ч.
Мини-курс
6 ч.
Мини-курс
5 ч.
Мини-курс
3 ч.