Тақырыбы

Keep warm

Сыныбы

6 «А»

Күні


Мақсаты

.Оқушыларға денсаулықты сақтау жолдарын түсіндіре отырып Present Simple шағын өз бетімен қолдана алуға дағдыландыру

Күтілетін нәтиже

  • Топтық бағалау мен топішілік бағалауды үйренеді.

-Денсаулықты сақтау жолдарымен танысады,

- Present Simple шағын сөйлемдерде қолдана алады


Ресурстар

Интерактивті тақта, плакаттар, аудио видео материалдар, маркерлер, стикерлер, таратпа қағаздар,

Кіріспе

Сәлемдесу

Сабақтың мақсат-міндеттерімен танысу

Оқушылардың денсаулық сөздеріне байланысты топқа бөлу (3 топ)

Үй тапырмасы

Үй тапсырмасын шеңберде талдайды.

Оқушы тақырып бойынша не білетінін еске түсіреді, ақпаратты жүйелейді, сұрақтар қойып жауап алады, ұсыныстар жасайды.

Тұсаукесер

Ұйымдастыру кезеңі.

  • Good morning, children. Sit down and prepare for the lesson.

  • Who is on duty today?

  • Who is absent today?

  • What is the date today?

  • Well, today we have an unusual lesson. I divided the class into 3-groups. These cards I’ll give you for marks; a happy boy is “5”, a tired boy is “4”, and an ill boy is “3”. Pupils you should try not to be an ill boy.


Миға шабуыл. Сұрақ –жауап.Суретпен жұмыс

-Children, look at this picture. What do you see in this picture?

- Two friends. – What season is it? -It’s winter. – What are they doing ? They are riding on the sledges.- How do you think who will catch a cold first?

-The boy who puts light clothes on.- Why do you think so?I think so because he doesn’t keep warm . The weather is frosty, the temperature is below Zero.

- Well, our theme is Keep warm. At this lesson we are going to speak about problems and their treatment.


Негізгі бөлім

  • Now, children look at these new words

Listen and repeat



Tired –шаршаған

Angry aшулы

Happy бақытты, қуанышты

Worried беймаза

Cold суық

Ill ауру

Unhappy бақытсыз, көңілсіз

Bored көңілсіз

Ex.1 Look at the picture .Containers. Use these words to complete the expressions below.Then compare it with a partner


І group. Ex 3.Look at the sentences below.They are mixed up.Can you match them and make sentences? Then translate it in your native language

II group. Read the Asel’s diary , translate, then answer the questions below.

III group.

Ex.7.Read the dialogue. Then make up your dialogue.






Сергіту сәті

Көзге арналған гимнастика hello_html_4c9bd560.png

Қорытынды бөлім

  • Оқушыларға қысқаша әссе жазу тапсырмасы беріледі.What people must do “ To be healthy”?

  • «Домино» ойыны. Суреттер мен сөздері табу.


Бағалау


Әр топ басшылары топтағы оқушыларды бағалайды. Не үшін «3,4,5» баға алғандарын дәлелдейді. Оқушылардың пікірлерін тыңдау.


Рефлексия















Мен өзімді былай сезінемін

Өз жұмысымды өзім бағалағанда

Өз достарымның қасында болғанда

Сіздің әрбір қызмет түрінен қаншалықты көп білгеніңізді сипаттайтын санды дөңгелетіңіз:


Мен көпнәрсеніүйрендім

Мен аз нәрсеүйрендім

Мен ештеңеүйренбедім

Өзжұмысымдыбағалағанда

3

2

1

Өзбетімшежұмысістегенде

3

2

1




Үй жұмысы

Эсселерін толықтырып жазу . Ex 10.11 p 99


  • Иностранные языки
Описание:

Тақырыбы

Keep warm

Сыныбы

6 «А»

Күні

 

Мақсаты

.Оқушыларға денсаулықты сақтау жолдарын түсіндіре отырып Present Simple шағын өз бетімен қолдана алуға дағдыландыру

Күтілетін нәтиже

  Топтық бағалау мен топішілік бағалауды үйренеді.

-Денсаулықты сақтау жолдарымен танысады,

- Present Simple шағын сөйлемдерде қолдана алады

 

Ресурстар

Интерактивті тақта, плакаттар, аудио видео материалдар, маркерлер, стикерлер, таратпа қағаздар,

Кіріспе

Сәлемдесу

Сабақтың мақсат-міндеттерімен танысу

Оқушылардың  денсаулық сөздеріне  байланысты топқа бөлу  (3 топ)

Үй тапырмасы

Үй тапсырмасын шеңберде талдайды.

Оқушы тақырып бойынша не білетінін еске түсіреді, ақпаратты жүйелейді, сұрақтар қойып жауап алады, ұсыныстар жасайды.

Тұсаукесер

Ұйымдастыру кезеңі.

-           Good morning, children. Sit down and prepare for the lesson.

-           Who is on duty today?

-           Who is absent  today?

-           What is the date today?

-           Well, today we have an unusual lesson. I divided the class into 3-groups. These cards I’ll giveyou for marks; a happy boy is “5”, a tired boy is “4”, and an ill boy is “3”. Pupils you should try not to be an  ill  boy.

 

Миға шабуыл.  Сұрақ –жауап.Суретпен жұмыс

-Children, look at this picture. What do you see in this picture?

- Two friends. – What season is it?  -It’s winter. – What are  they doing ? They are riding on the sledges.- How do you think who will catch a cold first?

-The boy who puts light clothes on.- Why do you think so?I think  so  because he doesn’t keep warm . The weather is frosty, the temperature is below Zero.

- Well, our theme is  Keep warm. At this lesson we are going tospeak about problems and their treatment.

 

Негізгі бөлім

-           Now, children look at these new words

Listen and repeat

 

 Tired –шаршаған

Angry   aшулы

Happy   бақытты, қуанышты

Worried  беймаза

Cold      суық

Ill          ауру

Unhappy   бақытсыз, көңілсіз

Bored         көңілсіз

Ex.1 Look at the picture .Containers. Use these words to complete the expressions below.Then compare it with a partner

 

І group. Ex 3.Look at the sentences below.They are mixed up.Can you match them and make sentences? Then translate it in your native language

II group. Read the Asel’s diary , translate, then answer the questions below.

III group.

  Ex.7.Read the dialogue. Then make up your  dialogue.

 

 

 

 

 

Сергіту сәті

Көзге арналған гимнастика

Қорытынды бөлім

·          Оқушыларға қысқаша әссе жазу тапсырмасы беріледі.What people must do “  To be healthy”?

·          «Домино» ойыны. Суреттер мен сөздері табу.

 

Бағалау

 

Әр топ басшылары топтағы оқушыларды бағалайды. Не үшін «3,4,5» баға алғандарын дәлелдейді. Оқушылардың пікірлерін тыңдау.

 

Рефлексия

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мен өзімді былай сезінемін

Өз жұмысымды өзім бағалағанда                                                              J                                                 K                                                 L

Өз достарымның қасында болғанда                                                          J                                                 K                                                 L

Сіздің әрбір қызмет түрінен қаншалықты көп білгеніңізді сипаттайтын санды дөңгелетіңіз:

 

Мен көпнәрсеніүйрендім

Мен аз нәрсеүйрендім

Мен ештеңеүйренбедім

Өзжұмысымдыбағалағанда

3

2

1

Өзбетімшежұмысістегенде

3

2

1

 

Үй жұмысы

Эсселерін толықтырып жазу  . Ex 10.11 p 99

 

 

Автор Кыдырниязова Ажаргул Тыныштыкалиевна
Дата добавления 06.01.2015
Раздел Иностранные языки
Подраздел
Просмотров 611
Номер материала 37279
Скачать свидетельство о публикации
