Главная / Иностранные языки / How do you spell your name?

How do you spell your name?

Сыныбы: 5 «А»

Ағылышын тілі Күні: 14.10.2014ж

Мұғалімі: Баймұрат А.Б

Сабақтың тақырыбы:

How do you spell your name?

Мақсаты:

  • Тез ойлау арқылы сөздерді әріптеп айтып беруге ықпал етеді.

Күтілетін нәтижелер

  • .Әріптерді жатқа біледі

  • Сөздерді қалай оқылуын біледі

  • .Сұраққа қалай жауап беру керектігін үйренеді

Керекті жабдықтар

Интерактивті тақта,оқулық,презентация,бағалау парақтары,А4 қағаздар,түрлі- түсті қағаздар,маркерлер,қайшы,желім, стикер

Сабақ барысы:

Сабақ кезеңдері жәнетапсырмалар түрлері

Мұғалім әрекеті

 Оқушы әрекеті

Бағалау

Психологиялық дайындық «Молекула» ( 5 мин)

Мақсаты:Сыныпта ынтымақтастық атмосфераны қалыптастыру

Молекула ойынын ойнатады.

Молекула ойынын ойнайды,бір-бірімен байланысқа түседі.

Формативті

Бағалау (мадақтау)

Топқа бөлу (2мин)

Мақсаты: Топтық ережелерге үйрету

A B C әріптері жазылған қағаздарды таратады,үш топқа бөледі.

A B C әріптерімен үш топқа бөлінеді


Үй жұмысы (жұптық жұмыс) 5 мин.

Мақсаты: Білгендерін анықтайды,толықтырады,

тексереді

Допты бір оқушыға лақтырып сұрақ қояды,(доп лақтыру арқылы cандарды тексереді.)

Оқушы сұраққа жауап беріп келесі оқушыға береді,яғни бір-бірлеріне доп лақтыру арқылы сұраққа жауап береді

мақтау

Миға шабуыл

(3-мин)

Интерактивті тақтадан видеоны көріп және оқулықтан есімдерін тез , қатесіз әріптеп айтып беруге тапсырма береді

Ойға түрткі жасай отырып,не түсінгенін айта отырып, оқулыққа сүйене отырып, әркім өзінің есімін қатесіз, тез әріптеп айтады,тақырыпты ашады.



Сергіту сәті

(2мин)


ABC алфавитті видеороликпен көрсетеді.

Әріптерді өлеңмен қосылып қайталайды,жақсы көңілде болады.


Қорытынды

(7 мин)

«Spelling Bee» ойын ойнатқызып қорытынды жасайды

Белсене, жарыса ойынға қатысады..




Үйге тапсырма (1-минут)


Әріптерді жаттау

Күнделіктеріне жазып алады.


Бағалау

(2 мин)


Қораптағы тілектері бар тәттілерді ұсынады

Қораптан алады

Мақтау

тілектер

Кері байланыс

(2 мин)

Сабақтан алған әсерлері мен ұсыныстарын жазуға түрлі-түсті қағаздар таратады.

Түрлі-түсті қағаздармен 5 саусақтарын сызып,қиып соған кері байланыс жазып ,тақтадағы смайликке жабыстырады.





How do you spell your name?
  • Иностранные языки
Описание:

Сабақ кезеңдері жәнетапсырмалар түрлері

Мұғалім әрекеті

 Оқушы әрекеті

 Бағалау

Психологиялық дайындық «Молекула» ( 5 мин)

Мақсаты:Сыныпта ынтымақтастық атмосфераны қалыптастыру

Молекула   ойынын ойнатады.

Молекула ойынын ойнайды,бір-бірімен байланысқа түседі.

Формативті

Бағалау (мадақтау)

Топқа бөлу (2мин)

Мақсаты: Топтық ережелерге үйрету             

 A B C әріптері жазылған қағаздарды таратады,үш топқа бөледі.

A B C әріптерімен үш топқа бөлінеді

 

Үй жұмысы (жұптық жұмыс)  5 мин.

Мақсаты: Білгендерін анықтайды,толықтырады,

тексереді

Допты бір оқушыға лақтырып сұрақ қояды,(доп лақтыру арқылы  cандарды тексереді.)

Оқушы сұраққа жауап беріп келесі оқушыға береді,яғни бір-бірлеріне доп лақтыру арқылы сұраққа жауап береді

мақтау

Миға шабуыл

(3-мин)

Интерактивті тақтадан видеоны көріп және оқулықтан есімдерін тез , қатесіз әріптеп айтып беруге тапсырма береді

Ойға түрткі жасай отырып,не түсінгенін айта отырып, оқулыққа сүйене отырып, әркім өзінің есімін қатесіз, тез әріптеп айтады,тақырыпты ашады.

 

 

Автор Дayлeтияpовa Гулмира Кенесовна
Дата добавления 29.01.2015
Раздел Иностранные языки
Подраздел Планирования
Просмотров 585
Номер материала 55267
Скачать свидетельство о публикации
