Инфоурок Другое Рабочие программыБлум таксономиясын пайдалана отырып,оқу үдерісінде қолдануға дағдыландыру.

Блум таксономиясын пайдалана отырып,оқу үдерісінде қолдануға дағдыландыру.

Скачать материал

 

Коучингтің  жоспары

Өткізілген уақыты: .2.02.2015 ж

Сабақтың мақсаты: Блум таксономиясын пайдалана отырып,оқу үдерісінде қолдануға дағдыландыру.

 Мұғалімдердің коучинг  барысындағы мүмкіндіктері:1.Сыни тұрғыдан ойлауға үйренеді.

2.Тапсырмасын тиянақты орындайды.

 3.Біледі,түсінеді,қолданады,талдайды, жинақтайды,бағалайды.

Сабақтың нәтижесі:Берілген тапсырмаға сыни көзқараспен қарайды,сабақ барысында қалай қол жеткізуге болатынын айқындайды.

Коучинг өткізу әдістері: «Сыныптағы заттар»,топтық жұмыс,Блум таксономиясы.

Ұсынылған ресурстар: «Мұғалімдерге арналған нұсқаулық».

Коучинг барысы:

Уақыты

Коучердің іс-әрекеті

Мұғалімнің іс-әрекеті

Қажетті ресурстар

Қолданылатын  құралдар

5 мин

 

І.Жағымды ахуал құру«Сыныптағы заттар».

Нұсқау: Әріптесіңізге жақсы тілек айтыңыз.

Топтарға бөліну

Әріптестер бір-біріне жақсы тілектер айтады.

Қалаған конверттерді таңдайды. Ашылмай тұрып ішіндегі затты сыни көз қараспен табады.

 

 

 

Конверт,дәмді заттар

 

 

15мин

II.Блум таксономиясы бойынша таныстырылым.

Слайдты  көреді

слайд

Акт

5 мин

III.Практикалық жұмыс «Жеміс салаты».

2.Нұсқау:   Блум таксономиясына салу.

Сұрақ:Бұл әдісті сіз өз сабағыңызда қалай қолданар едіңіз?

Нұсқау  бойынша жұмыс жасайды. Әр топ өз ойларын айтады,қорғайды. Ойларын сұраққа жауап беру арқылы жеткізеді

 

Үлестірме материалдар

Постер, қалам,стикер.

 

5мин

IV.Сергіту сәті: Қара жорға

Нұсқау:музыка әуенімен қимыл әрекетін жасаңыз.

Орындарынан тұрып,әуенге қосылып қимылдарын жасайды

 

АКТ

15 мин

 

«Үш аю» мултьфильмін тамашалау.

 

Блум бойынша сұрақтар құрастыру.

 

 

АКТ

5мин

VI.Кері байланыс:

1.Блум таксономиясы мағынасын қалай айқындар едіңіз?

2.Қандай қорытынды жасай аласыз?

Ауызша жауап береді.

 

 

Үлестірме материалдар

 

10мин

Рефлексия

Коучингтен не үйрендіңіз? Өз тәжірибеңізде қалай қолданар едіңіздер?Коучингтен алған әсеріңіз?

Өз ойларын айтады.Бүгінгі сабақты Блум жүйесіне салады.

 

А4

 

 

Белгілер арқылы бағалау

 

Бағалайды.

 

 

 

Просмотрено: 0%
Просмотрено: 0%
Скачать материал
Скачать материал "Блум таксономиясын пайдалана отырып,оқу үдерісінде қолдануға дағдыландыру."

Методические разработки к Вашему уроку:

Получите новую специальность за 3 месяца

Социальный работник

Получите профессию

Секретарь-администратор

за 6 месяцев

Пройти курс

Рабочие листы
к вашим урокам

Скачать

Краткое описание документа:

Коучингтің жоспарыСабақтың мақсаты: Блум таксономиясын пайдалана отырып,оқу үдерісінде қолдануға дағдыландыру. Мұғалімдердің коучинг барысындағы мүмкіндіктері:1.Сыни тұрғыдан ойлауға үйренеді. 2.Тапсырмасын тиянақты орындайды. 3.Біледі,түсінеді,қолданады,талдайды, жинақтайды,бағалайды. Сабақтың нәтижесі:Берілген тапсырмаға сыни көзқараспен қарайды,сабақ барысында қалай қол жеткізуге болатынын айқындайды.Коучинг өткізу әдістері: «Сыныптағы заттар»,топтық жұмыс,Блум таксономиясы. Ұсынылған ресурстар: «Мұғалімдерге арналған нұсқаулық».Коучинг барысы: Уақыты Коучердің іс-әрекеті Мұғалімнің іс-әрекеті Қажетті ресурстар Қолданылатын құралдар 5 мин І.Жағымды ахуал құру«Сыныптағы заттар».Нұсқау: Әріптесіңізге жақсы тілек айтыңыз.Топтарға бөліну Әріптестер бір-біріне жақсы тілектер айтады.Қалаған конверттерді таңдайды. Ашылмай тұрып ішіндегі затты сыни көз қараспен табады. Конверт,дәмді заттар 15мин II.Блум таксономиясы бойынша таныстырылым. Слайдты көреді слайд Акт 5 мин III.Практикалық жұмыс «Жеміс салаты».2.Нұсқау: Блум таксономиясына салу.Сұрақ:Бұл әдісті сіз өз сабағыңызда қалай қолданар едіңіз? Нұсқау бойынша жұмыс жасайды. Әр топ өз ойларын айтады,қорғайды. Ойларын сұраққа жауап беру арқылы жеткізеді Үлестірме материалдарПостер, қалам,стикер. 5мин IV.Сергіту сәті: Қара жорғаНұсқау:музыка әуенімен қимыл әрекетін жасаңыз. Орындарынан тұрып,әуенге қосылып қимылдарын жасайды АКТ 15 мин «Үш аю» мултьфильмін тамашалау. Блум бойынша сұрақтар құрастыру. АКТ 5мин VI.Кері байланыс:1.Блум таксономиясы мағынасын қалай айқындар едіңіз?2.Қандай қорытынды жасай аласыз? Ауызша жауап береді. Үлестірме материалдар 10мин РефлексияКоучингтен не үйрендіңіз? Өз тәжірибеңізде қалай қолданар едіңіздер?Коучингтен алған әсеріңіз? Өз ойларын айтады.Бүгінгі сабақты Блум жүйесіне салады. А4 Белгілер арқылы бағалау Бағалайды.

Скачать материал
