Қазақ
тілі Қысқа мерзімді жоспарлау
Сыныптар:1е,ж,з-9.01,1и,к-11.01,1в,г,д-12.01.15ж
Сабақтың тақырыбы:
|
Біздің аула
|
Сабақтың мақсаты:
|
Мәтінді оқы,тыңда.Жаңа сөздерді
меңгеру.Реттік сан есімнің жұрнақ-
тарымен танысу.
|
Қолданылатын әдіс-тәсілдер:
|
Топтық.жұптық жұмыстар.«Мәреге
жет»дид.ойын әдісі.Сөйлесім әрекеті
қалыптасты.Бағдаршам арқылы ба-
ғалау.
|
Күтілетін нәтиже:
|
Өлеңді мәнерлеп оқыды.Сөйлемдер
құрай алды.
|
Сабаққа кіріктірілген модульдер:
|
СТО.Оқу үшін және оқыту үшін баға-
лау.Оқытуды басқару және көшбас-
шылық
|
Сабақ ке-
зеңдері
|
Мұғалімнің іс-әрекеті
|
Оқушының іс-әрекеті
|
Дереккөз-
дер,ресурс-
тар
|
І Кіріспе
Ұйымдасты-
ру кезеңі.
Өзін-өзі рет-
теу(3 мин.)
Үй тапсыр-
масын тек-
серу.(3мин.)
|
Оқушыларды психоло-
гиялық дайындау.
Сұрақ-жауап әдісін қол
дану.
|
Сәлемдесу.Бір-біріне ті
лектер айтты.Озат оқу-
шы бол.Мейірімді бол.
Топпен бірлесе отырып
өткен сабаққа шолу
жасады.
|
Жүректің
суреті
А4парағы,
стикер,мар-
кер
|
ІІ Негізгі
бөлім
(23 мин.)
|
Сабақтың тақырыбы
мен мақсаты түсіндірі-
леді.Жаңа сөздерді мең
геру:аула,қабат,жап,ба-
лалар,аш,үй.
Кітаппен жұмыс б-101
Реттік сен ес. жұрн.оқу
«Мәреге жет»дид.ойын
әдісі
|
Сөздерді хормен,тізбек
теп оқыды.
Бір+інші,екі+нші,үш+
інші,төрт+інші т.б.
Сөздерге мысалдар кел
тірді.Үшінші үй,бесін-
ші мектеп.
Жұптық жұмыс.
1-10 дейін реттік сан
есімнің жұрн. жалғау
|
|
|
Дәптермен жұмыс.Сөй-
лемдер құра ,жаз.
|
Аулада үлкен үй тұр.
Аулада кішкентай үй
тұр.Аулада әдемі үй тұр.
|
|
ІІІ Қоры-
тынды
(5мин.)
|
Аудар:аула,үлкен,әдемі,
кішкентай.
-Жұптық жасау саған
ұнады ма?
|
Сөздерді жұппен ау-
дарды.
Өз ойларын айта білді.
|
Үлестірме
қағаз
|
Бағалау
(3 мин.)
|
-Аула туралы өз ойла-
рын айтты.
|
-Стикерге не ұнайты-
нын жазды.
|
Бағдаршам
арқылы
бағалау.
Стикер,
маркер.
|
Рефлексия
(4 мин.)
|
Өзіне не ұнататынын
жазу.
|
-Сөздікпен жұмыс жа-
сау ұнады.
|
|
ІV Үйге тап
сырма:(4мин)
|
2-тапсырма,б-103оқу.
5-тапсырма,жазб.
|
Күнделіктеріне жазып
алды.
|
|
Сәтті:Сөйлемдер
құрай алды.Өлеңді Сәтсіз:ү-ұ әріптерін айтуда,жазуда
мәнерлеп оқыды. шатастыруда.
Қазақ
тілі Қысқа мерзімді жоспарлау
Сыныптар:1е,ж,з,и-13.01,1г,к-14.01,1в,,д-15.01.15ж
Сабақтың тақырыбы:
|
Біздің үй
|
Сабақтың мақсаты:
|
Сұрақ-жауапты оқу.Жаңа сөздерді
меңгеру.Қайда? сұрағына жауап беру
|
Қолданылатын әдіс-тәсілдер:
|
Жеке.жұптық жұмыстар.«Кім жыл-
дам?»дид.ойын әдісі.Сөйлесім әрекеті
қалыптасты.Сергіту сәті:«Көбелек»
Блоб ағашымен бағалау.
|
Күтілетін нәтиже:
|
Сөз тіркестерін құрды.Сөйлемдерді
толықтырып айтты.
|
Сабаққа кіріктірілген модульдер:
|
СТО.Оқу үшін және оқыту үшін баға-
лау.Оқытудағы жаңа әдіс-тәсілдер
|
Сабақ ке-
зеңдері
|
Мұғалімнің іс-әрекеті
|
Оқушының іс-әрекеті
|
Дереккөз-
дер,ресурс-
тар
|
І Кіріспе
Ұйымдасты-
ру кезеңі.
Өзін-өзі рет-
теу(3 мин.)
Үй тапсыр-
масын тек-
серу.(3мин.)
|
Оқушыларды психоло-
гиялық дайындау.
Сұрақ-жауап әдісін қол
дану.
|
Сәлемдесу.Бір-біріне тілектер айтты.Озат
оқушы бол.Мейірімді бол.
Жұппен бірлесе отырып өткен сабақ-
қа шолу жасады.
|
Жүректің
суреті
А4парағы,
стикер,мар-
кер
|
ІІ Негізгі
бөлім
(23 мин.)
|
Сабақтың тақырыбы
мен мақсаты түсіндірі-
леді.Жаңа сөздерді мең
геру:үй,сүрт,бөлме,ша-
тыр,есік,терезе,еден.
Кітаппен жұмыс б-105
4-тапсырма.Сұрақ-жа-
уапты оқу.
«Кім жылдам?»дид.
ойын әдісі
|
Сөздерді хормен,тіз-
бектеп оқыды.
Жұптық жұмыстар
Түсінбеген сұрақта-
рына бірге жауап бер-
ді.
Жеке жұмыс.
10- 100 дейін санап
үйрену.Сөз тіркесте-
рін құру.10 дәптер,20
мектеп,30 үй.
|
|
|
Дәптермен жұмыс.
1-тапсырма
Сергіту сәті:«Көбелек»
|
Үлкен үй.Кішкентай
үй.Үлкен бөлме.Кіш-
бөлме.Ақ есік.Қоңыр
еден.
Көбелекті қимылмен
көрсету
|
|
ІІІ Қоры-
тынды
(5мин.)
|
Аудар:менің үйім,еден,
кішкентай,көк есік.
-Жұптық жасау саған
ұнады ма?
|
Сөздерді жұппен ау-
дарды.
Өз ойларын айта білді.
|
Үлестірме
қағаз
|
Бағалау
(3 мин.)
|
-Үй,бөлме туралы өз ойларын айтты.
|
-Стикерге не ұнайты-
нын жазды.
|
Блоб ағашы
шымен
бағалау.
Стикер,
маркер.
|
Рефлексия
(4 мин.)
|
Өзіне не ұнайтынын
жазу.
|
-Сөздікпен жұмыс жа-
сау ұнады.
|
|
ІV Үйге тап
сырма:(4мин)
|
3-тапсырма,б-107оқу.
1-тапсырма,жазб.б-108
|
Күнделіктеріне жазып
алды.
|
|
Сәтті:Сөйлемдерді
толықтырып айтты. Сәтсіз:н-ң әріптерін айтуда,жазуда
Сөз тіркестерін құрай алды. шатастыруда.
Қазақ
тілі Қысқа мерзімді жоспарлау
Сыныптар:1е,ж,з-16.01,
1и,к-17.01, 1в,г,д-19.01.15ж
Сабақтың тақырыбы:
|
Қандай үй?
|
Сабақтың мақсаты:
|
Жұмбақты оқы,тыңда.Диалогты до-
сымен оқу.Бөлмедегі заттармен та-
нысу
|
Қолданылатын әдіс-тәсілдер:
|
Жеке,жұптық жұмыстар.«Кім жыл-
дам?»дид.ойын әдісі.Сергіту сәті:
«Көбелек».Бағдаршам арқылы ба-
ғалау.
|
Күтілетін нәтиже:
|
Сурет бойынша сөз тіркестерін
құрай алды.
|
Сабаққа кіріктірілген модульдер:
|
СТО.Оқу үшін және оқыту үшін баға-
лау.Талантты және дарынды балалар-
ды оқыту.
|
Сабақ ке-
зеңдері
|
Мұғалімнің іс-әрекеті
|
Оқушының іс-әрекеті
|
Дереккөз-
дер,ресурс-
тар
|
І Кіріспе
Ұйымдасты-
ру кезеңі.
Өзін-өзі рет-
теу(3 мин.)
Үй тапсыр-
масын тек-
серу.(3мин.)
|
Оқушыларды психоло-
гиялық дайындау.
Сұрақ-жауап әдісін қол
дану.
|
Сәлемдесу.Бір-біріне тілектер айтты.Озат
оқушы бол.Мейірімді бол.
Жұппен бірлесе отырып өткен сабақ-
қа шолу жасады.
|
Жүректің
суреті
А4парағы,
стикер,мар-
кер
|
ІІ Негізгі
бөлім
(23 мин.)
|
Сабақтың тақырыбы
мен мақсаты түсіндірі-
леді.Жаңа сөздерді мең
геру:бал арасы,менікі,
тұрамын.
Кітаппен жұмыс б-109
3-тапсырма
«Кім жылдам?»дид.
ойын әдісі
|
Сөздерді хормен,тізбек
теп оқыды.
Жұптық жұмыс.
Сұраққа жауап берді.
Жеке жұмыс.
Жұмбақты оқу,ше-
уін табу.
|
А3 парағы,
стикер,мар-
кер
|
|
Дәптермен жұмыс.Сөй-
лемдер құра ,жаз.
Сергіту сәті:«Көбелек»
|
Үйдің үстінде мысық
отыр.Үстелдің үстінде
доп жатыр.Үстелдің
үстінде гүл тұр.
Қимылын көрсету.
|
|
ІІІ Қоры-
тынды
(5мин.)
|
Аудар:бал арасы,үш үй,Саин көшесінде,
кішкентай бөлме.
-Жұптық жасау саған
ұнады ма?
|
Сөз тіркестерін жұп- пен аударды.
Өз ойларын айта білді.
|
Үлестірме
қағаз
|
Бағалау
(3 мин.)
|
-Аула,үй,бөлме туралы өз ойларын айтты.
|
-Стикерге не ұнайты-
нын жазды.
|
Бағдаршам
арқылы
бағалау.
Стикер,
маркер.
|
Рефлексия
(4 мин.)
|
Өзіне не ұнайтынын
жазу.
|
-Сөздікпен жұмыс жа-
сау ұнады.
|
Стикер,
маркер
|
ІV Үйге тап
сырма:(4мин)
|
1-тапсырма,б-110оқу.
4-тапсырма,жазб.б-111
|
Күнделіктеріне жазып
алды.
|
|
Сәтті:Сурет
бойынша сөз тіркестерін Сәтсіз:Қандай? сұрағына жауап беру-
құра білді. де қиындық туындауда .
Қазақ
тілі Қысқа мерзімді жоспарлау
Сыныптар:1е,ж,и-20.01,1г,к-21.01,1в,д,з-22.01.15ж
Сабақтың тақырыбы:
|
Бөлме заттары
|
Сабақтың мақсаты:
|
Сөз тіркестерін құру.Сөйлемдерді толықтырып
айту.Буынға бөлу,қазақ
тіліне тән әріптің астын сызу.
|
Қолданылатын әдіс-тәсілдер:
|
Жеке,жұптық жұмыстар.«Кім жылдам»дид.ойын
әдісі.Сергіту сәті:
«Көбелек».Екі жұлдыз,бір тілек.
|
Күтілетін нәтиже:
|
Тақырып бойынша сөздерді таба
білді.
|
Сабаққа кіріктірілген модульдер:
|
СТО.Оқу үшін және оқыту үшін баға-
лау.Жас ерекшеліктеріне сай оқыту.
|
Сабақ ке-
зеңдері
|
Мұғалімнің іс-әрекеті
|
Оқушының іс-әрекеті
|
Дереккөз-
дер,ресурс-
тар
|
І Кіріспе
Ұйымдасты-
ру кезеңі.
Өзін-өзі рет-
теу(3 мин.)
Үй тапсыр-
масын тек-
серу.(3мин.)
|
Оқушыларды психоло-
гиялық дайындау.
Сұрақ-жауап әдісін қол
дану.
|
Сәлемдесу.Бір-біріне тілектер айтты.Озат
оқушы бол.Мейірімді бол.
Жұппен бірлесе отырып өткен сабақ-
қа шолу жасады.
|
Жүректің
суреті
А4парағы,
стикер,мар-
кер
|
ІІ Негізгі
бөлім
(23 мин.)
|
Сабақтың тақырыбы
мен мақсаты түсіндірі-
леді.Жаңа сөздерді мең
геру:орындық,айна,
шам, үстел.
Кітаппен жұмыс б-112
1-тапсырма.Сөз тіркес-
терін құрды.
«Кім жылдам ?» дид.
ойын әдісі
|
Сөздерді хормен,тіз-
бектеп оқыды.
Әдемі айна.Қоңыр еден.Үлкен үй.Кіш-
кентай бөлме.
Дыбыстарға саяхат
жасау.Жеке жұмыс
Ди...ан,ша...,а...на,
үс...ел,г...л.
|
|
|
Дәптермен жұмыс.Сөй-
лемдер құра ,жаз.
Сергіту сәті:«Көбелек»
|
Үстелдің үстінде ... .
Дивнның астында ... .
Орындықтың астында
... .
Қимылмен көрсету
|
|
ІІІ Қоры-
тынды
(5мин.)
|
Аудар:бал арасы,ме-
нің бөлмем,теледидар,
тұрамын,телефон.
-Жұптық жасау саған
ұнады ма?
|
Сөздерді жеке ау-
дарды.
Өз ойларын айта білді.
|
Үлестірме
қағаз
|
Бағалау
(3 мин.)
|
-Бөлме туралы өз ойла-
рын айтты.
|
-Стикерге не ұнайты-
нын жазды.
|
Екі жұлдыз
бір тілек.
Стикер,
маркер.
|
Рефлексия
(4 мин.)
|
Өзіне не ұнайтынын
жазу.
|
-Сөздікпен жұмыс жа-
сау ұнады.
|
|
ІV Үйге тап
сырма:(4мин)
|
2-тапсырма,б-114жазб.
4-тапсырма оқу ,б-115
|
Күнделіктеріне жазып
алды.
|
|
Сәтті:Тақырып
бойынша сөздерді таба білді.
Сәтсіз:ү-ұ
әріптерін айтуда, жазуда шатастыруда.
Қазақ
тілі Қысқа мерзімді жоспарлау
Сыныптар:1е,ж-23.01,1и,к-24.01,1в,г,д-26.01.15,
1з-27.01.15ж
Сабақтың тақырыбы:
|
Асханада
|
Сабақтың мақсаты:
|
Мәтінді оқу,аудару.Сұрақ-жауапты
рөлге бөліп оқу.
|
Қолданылатын әдіс-тәсілдер:
|
Жеке,жұптық жұмыстар.«Қандай
әріп керек ?»дид.ойын әдісі.Сергіту
сәті:«Көбелек»Блоб ағашымен ба-
ғалау.
|
Күтілетін нәтиже:
|
Өлеңді мәнерлеп оқыды.Жеймін,іше-
мін сөздеріне сөз тіркестерін құру.
|
Сабаққа кіріктірілген модульдер:
|
СТО.Оқу үшін және оқыту үшін баға-
лау.Оқытуды басқару және көшбас-
шылық
|
Сабақ ке-
зеңдері
|
Мұғалімнің іс-әрекеті
|
Оқушының іс-әрекеті
|
Дереккөз-
дер,ресурс-
тар
|
І Кіріспе
Ұйымдасты-
ру кезеңі.
Өзін-өзі рет-
теу(3 мин.)
Үй тапсыр-
масын тек-
серу.(3мин.)
|
Оқушыларды психоло-
гиялық дайындау.
Сұрақ-жауап әдісін қол
дану.
|
Сәлемдесу.Бір-біріне тілектер айтты.Озат
оқушы бол.Мейірімді бол.
Жұппен бірлесе отырып өткен сабақ-
қа шолу жасады.
|
Жүректің
суреті
А4парағы,
стикер,мар-
кер
|
ІІ Негізгі
бөлім
(23 мин.)
|
Сабақтың тақырыбы
мен мақсаты түсіндірі-
леді.Жаңа сөздерді мең
геру:асхана,тамақ,үзі-
ліс,барайық,жүр.
Кітаппен жұмыс б-117
Мәтінді тыңда,түсін.
«Қандай әріп керек?»
дид.ойын әдісі
|
Сөздерді хормен,тіз-
бектеп оқыды.
Жеке жұмыс.Мәтінді
оқу,аудару.
Жұптық жұмыс.
Тама... ,жед...м,бір...н-
ші,...лкен,ас...ана.
|
|
|
Дәптермен жұмыс.Сөй-
лемдерді аяқтап жаз.
5-тапсырма
Сергіту сәті:«Көбелек»
|
Мен асхана... бар... .
Мен тамақ ал... .
Мен тамақ же... .
Қимылмен көрсету.
|
|
ІІІ Қоры-
тынды
(5мин.)
|
Аудар:асхана,тамақ,
кішкентай.
-Жұптық жасау саған
ұнады ма?
|
Сөздерді жұппен ау-
дарды.
Өз ойларын айта білді.
|
Үлестірме
қағаз
|
Бағалау
(3 мин.)
|
-Асхана туралы өз
ойларын айтты.
|
-Стикерге не ұнайты-
нын жазды.
|
Блоб аға-
шымен ба-
ғалау.
Стикер,
маркер.
|
Рефлексия
(4 мин.)
|
Өзіне не ұнайтынын
жазу.
|
-Сөздікпен жұмыс жа-
сау ұнады.
|
|
ІV Үйге тап
сырма:(4мин)
|
1-тапсырма,б-119оқу.
5-тапсырма,жазб.
|
Күнделіктеріне жазып
алды.
|
|
Сәтті:Өлеңді
мәнерлеп оқыды.Жеймін,ішемін сөздеріне сөз тіркестерін
құру.
Сәтсіз:қ-к
, а-ә әріптерін айтуда, жазуда шатастыруда.
Қазақ
тілі Қысқа мерзімді жоспарлау
Сыныптар:1е,ж,з-9.01,1и,к-11.01,1в,г,д-12.01.15ж
Сабақтың тақырыбы:
|
Біздің аула
|
Сабақтың мақсаты:
|
Мәтінді оқы,тыңда.Жаңа сөздерді
меңгеру.Реттік сан есімнің жұрнақ-
тарымен танысу.
|
Қолданылатын әдіс-тәсілдер:
|
Топтық.жұптық жұмыстар.«Мәреге
жет»дид.ойын әдісі.Сөйлесім әрекеті
қалыптасты.Бағдаршам арқылы ба-
ғалау.
|
Күтілетін нәтиже:
|
Өлеңді мәнерлеп оқыды.Сөйлемдер
құрай алды.
|
Сабаққа кіріктірілген модульдер:
|
СТО.Оқу үшін және оқыту үшін баға-
лау.Оқытуды басқару және көшбас-
шылық
|
Сабақ ке-
зеңдері
|
Мұғалімнің іс-әрекеті
|
Оқушының іс-әрекеті
|
Дереккөз-
дер,ресурс-
тар
|
І Кіріспе
Ұйымдасты-
ру кезеңі.
Өзін-өзі рет-
теу(3 мин.)
Үй тапсыр-
масын тек-
серу.(3мин.)
|
Оқушыларды психоло-
гиялық дайындау.
Сұрақ-жауап әдісін қол
дану.
|
Сәлемдесу.Бір-біріне ті
лектер айтты.Озат оқу-
шы бол.Мейірімді бол.
Топпен бірлесе отырып
өткен сабаққа шолу
жасады.
|
Жүректің
суреті
А4парағы,
стикер,мар-
кер
|
ІІ Негізгі
бөлім
(23 мин.)
|
Сабақтың тақырыбы
мен мақсаты түсіндірі-
леді.Жаңа сөздерді мең
геру:аула,қабат,жап,ба-
лалар,аш,үй.
Кітаппен жұмыс б-101
Реттік сен ес. жұрн.оқу
«Мәреге жет»дид.ойын
әдісі
|
Сөздерді хормен,тізбек
теп оқыды.
Бір+інші,екі+нші,үш+
інші,төрт+інші т.б.
Сөздерге мысалдар кел
тірді.Үшінші үй,бесін-
ші мектеп.
Жұптық жұмыс.
1-10 дейін реттік сан
есімнің жұрн. жалғау
|
|
|
Дәптермен жұмыс.Сөй-
лемдер құра ,жаз.
|
Аулада үлкен үй тұр.
Аулада кішкентай үй
тұр.Аулада әдемі үй тұр.
|
|
ІІІ Қоры-
тынды
(5мин.)
|
Аудар:аула,үлкен,әдемі,
кішкентай.
-Жұптық жасау саған
ұнады ма?
|
Сөздерді жұппен ау-
дарды.
Өз ойларын айта білді.
|
Үлестірме
қағаз
|
Бағалау
(3 мин.)
|
-Аула туралы өз ойла-
рын айтты.
|
-Стикерге не ұнайты-
нын жазды.
|
Бағдаршам
арқылы
бағалау.
Стикер,
маркер.
|
Рефлексия
(4 мин.)
|
Өзіне не ұнататынын
жазу.
|
-Сөздікпен жұмыс жа-
сау ұнады.
|
|
ІV Үйге тап
сырма:(4мин)
|
2-тапсырма,б-103оқу.
5-тапсырма,жазб.
|
Күнделіктеріне жазып
алды.
|
|
Сәтті:Сөйлемдер
құрай алды.Өлеңді Сәтсіз:ү-ұ әріптерін айтуда,жазуда
мәнерлеп оқыды. шатастыруда.
Қазақ
тілі Қысқа мерзімді жоспарлау
Сыныптар:1е,ж,з-9.01,1и,к-11.01,1в,г,д-12.01.15ж
Сабақтың тақырыбы:
|
Біздің аула
|
Сабақтың мақсаты:
|
Мәтінді оқы,тыңда.Жаңа сөздерді
меңгеру.Реттік сан есімнің жұрнақ-
тарымен танысу.
|
Қолданылатын әдіс-тәсілдер:
|
Топтық.жұптық жұмыстар.«Мәреге
жет»дид.ойын әдісі.Сөйлесім әрекеті
қалыптасты.Бағдаршам арқылы ба-
ғалау.
|
Күтілетін нәтиже:
|
Өлеңді мәнерлеп оқыды.Сөйлемдер
құрай алды.
|
Сабаққа кіріктірілген модульдер:
|
СТО.Оқу үшін және оқыту үшін баға-
лау.Оқытуды басқару және көшбас-
шылық
|
Сабақ ке-
зеңдері
|
Мұғалімнің іс-әрекеті
|
Оқушының іс-әрекеті
|
Дереккөз-
дер,ресурс-
тар
|
І Кіріспе
Ұйымдасты-
ру кезеңі.
Өзін-өзі рет-
теу(3 мин.)
Үй тапсыр-
масын тек-
серу.(3мин.)
|
Оқушыларды психоло-
гиялық дайындау.
Сұрақ-жауап әдісін қол
дану.
|
Сәлемдесу.Бір-біріне ті
лектер айтты.Озат оқу-
шы бол.Мейірімді бол.
Топпен бірлесе отырып
өткен сабаққа шолу
жасады.
|
Жүректің
суреті
А4парағы,
стикер,мар-
кер
|
ІІ Негізгі
бөлім
(23 мин.)
|
Сабақтың тақырыбы
мен мақсаты түсіндірі-
леді.Жаңа сөздерді мең
геру:аула,қабат,жап,ба-
лалар,аш,үй.
Кітаппен жұмыс б-101
Реттік сен ес. жұрн.оқу
«Мәреге жет»дид.ойын
әдісі
|
Сөздерді хормен,тізбек
теп оқыды.
Бір+інші,екі+нші,үш+
інші,төрт+інші т.б.
Сөздерге мысалдар кел
тірді.Үшінші үй,бесін-
ші мектеп.
Жұптық жұмыс.
1-10 дейін реттік сан
есімнің жұрн. жалғау
|
|
|
Дәптермен жұмыс.Сөй-
лемдер құра ,жаз.
|
Аулада үлкен үй тұр.
Аулада кішкентай үй
тұр.Аулада әдемі үй тұр.
|
|
ІІІ Қоры-
тынды
(5мин.)
|
Аудар:аула,үлкен,әдемі,
кішкентай.
-Жұптық жасау саған
ұнады ма?
|
Сөздерді жұппен ау-
дарды.
Өз ойларын айта білді.
|
Үлестірме
қағаз
|
Бағалау
(3 мин.)
|
-Аула туралы өз ойла-
рын айтты.
|
-Стикерге не ұнайты-
нын жазды.
|
Бағдаршам
арқылы
бағалау.
Стикер,
маркер.
|
Рефлексия
(4 мин.)
|
Өзіне не ұнататынын
жазу.
|
-Сөздікпен жұмыс жа-
сау ұнады.
|
|
ІV Үйге тап
сырма:(4мин)
|
2-тапсырма,б-103оқу.
5-тапсырма,жазб.
|
Күнделіктеріне жазып
алды.
|
|
Сәтті:Сөйлемдер
құрай алды.Өлеңді Сәтсіз:ү-ұ әріптерін айтуда,жазуда
мәнерлеп оқыды. шатастыруда.