Главная / Начальные классы / Қазақ тілінен қысқа мерзімді жоспарлау "Біздің жануарларымыз " (2 сынып)

Қазақ тілінен қысқа мерзімді жоспарлау "Біздің жануарларымыз " (2 сынып)

Сабақтың тақырыбы

Біздің жануарларымыз

Сабақтың мақсаты

Тапсырмаларды орындау арқылы қисынды ойлау қабілетін дамыту

Күтілетін нәтиже

1жақта сөйлеп үйренеді,тапсырмаларды орындайды

Қолданылатын әдіс – тәсілдер

Суреттер, «Санамақ»ойыны

Сыныбы: 2е,ж,з-19.11 Қазақ тілі



Сабақ кезеңдері

Мұғалімнің іс- әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Дереккөздер , ресурстар

Кіріспе. Ұйымдастыру кезеңі.









Үй тапсырмасын тексеру


Оқушылармен амандасу , оқу құралдарын тексеру. Оқушыларды түгелдеу. Шаттық шеңбері (бір- біріне тілек айту)

Оқушыларды топқа біріктіру

Сұрақтарға жауап беріңдер

Қандай үй жануарларын білесіңдер?.

Сәлемдесу. Оқу құралдарын түгелдейді.

Жақсы тілек білдіреді.

3 топқа бірігеді.


Оқу құралдары,оқулық







Түрлі суреттер

Негізгі бөлім

Кітаппен жұмыс












сөздік

жақсы көремін-люблю

біздің-наш

сауды-доил

1-т.Мәтінді оқытады,аударады.

2-т.Менің күшігім.

Менің итім.

Менің ысығым


Хормен қайталайды,сөз тіркесін, сөйлем құрастырады. Біздің мектеп,біздің үй,сиыр сауды. Мен мысықты жақсы көремін.

Кезектесіп оқиды,аударады.

Қайталап,сөйлеуге машықтанады.


Оқулық,сөздік,суреттер






Сергіту сәті

«Мен қазақпын» ырғағы.

Оқушылар қимыл жасайды.

ноутбук

Бекіту



Дәптермен жұмыс

3-т.Өлеңді мәнерлеп оқыту.

«Санамақ»ойынын ойнату.

4-тапсырманы түсіндіреді

Кезектесіп оқиды.

1қой,2ешкі,3жылқы.т.б.

Жазбаша орындайды.




Кері байланыс немесе рефлексия

Ой қозғау . – Сабақта нені үйрендік?

  • Өз пікіріңді айт

Өз ойларын білдіреді.

Бағдаршам арқылы білдіреді.

Үйге тапсырма

3-т.жаттау 48бет

Күнделікке толтырады.








Қазақ тілінен қысқа мерзімді жоспарлау "Біздің жануарларымыз " (2 сынып)
  • Начальные классы
Описание:

Сабақтың тақырыбы

Біздің жануарларымыз

Сабақтың мақсаты

Тапсырмаларды орындау арқылы қисынды ойлау қабілетін дамыту

Күтілетін нәтиже

1жақта сөйлеп үйренеді,тапсырмаларды орындайды

Қолданылатын әдіс – тәсілдер

Суреттер,«Санамақ»ойыны

Сыныбы:2е,ж,з-19.11Қазақ тілі

Сабақ кезеңдері

Мұғалімнің іс- әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Дереккөздер , ресурстар

Кіріспе. Ұйымдастыру кезеңі.

Үй тапсырмасын тексеру

Оқушылармен амандасу , оқу құралдарын тексеру. Оқушыларды түгелдеу. Шаттық шеңбері (бір- біріне тілек айту)

Оқушыларды топқа біріктіру

Сұрақтарға жауап беріңдер

Қандай үй жануарларын білесіңдер?.

Сәлемдесу. Оқу құралдарын түгелдейді.

Жақсы тілек білдіреді.

3 топқа бірігеді.

Оқу құралдары,оқулық

Түрлі суреттер

Негізгі бөлім

Кітаппен жұмыс

сөздік

жақсы көремін-люблю

біздің-наш

сауды-доил

1-т.Мәтінді оқытады,аударады.

2-т.Менің күшігім.

Менің итім.

Менің ысығым

Хормен қайталайды,сөз тіркесін, сөйлем құрастырады.Біздің мектеп,біздің үй,сиыр сауды. Мен мысықты жақсы көремін.

Кезектесіп оқиды,аударады.

Қайталап,сөйлеуге машықтанады.

Оқулық,сөздік,суреттер

Сергіту сәті

«Мен қазақпын» ырғағы.

Оқушылар қимыл жасайды.

ноутбук

Бекіту

Дәптермен жұмыс

3-т.Өлеңді мәнерлеп оқыту.

«Санамақ»ойынын ойнату.

4-тапсырманы түсіндіреді

Кезектесіп оқиды.

1қой,2ешкі,3жылқы.т.б.

Жазбаша орындайды.


Кері байланыс немесе рефлексия

Ой қозғау . – Сабақта нені үйрендік?

  • -Өз пікіріңді айт

Өз ойларын білдіреді.

Бағдаршам арқылы білдіреді.

Үйге тапсырма

3-т.жаттау 48бет

Күнделікке толтырады.


Автор Манкеева Дамира Сериковна
Дата добавления 22.11.2015
Раздел Начальные классы
Подраздел Планирования
Просмотров 267
Номер материала MA-062537
Скачать свидетельство о публикации
