Главная / Начальные классы / Қазақ тілінен қысқа мерзімді жоспарлау "Біздің ауыл " (2 сынып)

Қазақ тілінен қысқа мерзімді жоспарлау "Біздің ауыл " (2 сынып)

Сабақтың тақырыбы

Біздің ауыл

Сабақтың мақсаты

Байланыстырып сөйлеу дағдысын және қисынды ойлау қабілеттерін дамыту

Күтілетін нәтиже

Неше?қандай?сұрақтарына дұрыс жауап береді

Қолданылатын әдіс – тәсілдер

Суреттер, сұрақ-жауап

Сыныбы: 2е,ж,з-17.11 Қазақ тілі



Сабақ кезеңдері

Мұғалімнің іс- әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Дереккөздер , ресурстар

Кіріспе. Ұйымдастыру кезеңі.









Үй тапсырмасын тексеру


Оқушылармен амандасу , оқу құралдарын тексеру. Оқушыларды түгелдеу. Шаттық шеңбері (бір- біріне тілек айту)

Оқушыларды топқа біріктіру

Сұрақтарға жауап беріңдер

Қандай үй жануарларын білесіңдер?

Сәлемдесу. Оқу құралдарын түгелдейді.

Жақсы тілек білдіреді.

3 топқа бірігеді.


Оқу құралдары,оқулық







Түрлі кәмпиттер

Негізгі бөлім

Кітаппен жұмыс






Сөздік

Білесің-знаешь

Болдың ба?-был ли?

Сурет б-ша жұмыс. Не?Қандай?сұрақтарына сөз тіркесін құрастырту.


Қайталайды,жаттайды,сөйлем құрастырады.

Сен білесің бе?

Сөз тіркесін құрастырады.

Екі қой,Қоңыр сиыр.Қара мысық.Әдемі ит.


Оқулық,сөздік,бағалау парағы






Сергіту сәті

6-тапсырма Сергітуді оқыту,жасату

Хормен оқиды, қимыл жасайды.

ноутбук

Бекіту

Дәптермен жұмыс

2-тапсырма.Диалогті оқыту

3-тапсырманы орындату.

Жұппен оқиды.

Жазбаша орындайды.





Кері байланыс немесе рефлексия

Ой қозғау . – Сабақта нені үйрендік?

  • Өз пікіріңді айт

Өз ойларын білдіреді.

Бағдаршам арқылы білдіреді.

Үйге тапсырма

46-47бет 5-тапсырма

Күнделікке толтырады.








Қазақ тілінен қысқа мерзімді жоспарлау "Біздің ауыл " (2 сынып)
  • Начальные классы
Описание:

Сабақтың тақырыбы

Біздің ауыл

Сабақтың мақсаты

Байланыстырып сөйлеу дағдысын және қисынды ойлау қабілеттерін дамыту

Күтілетін нәтиже

Неше?қандай?сұрақтарына дұрыс жауап береді

Қолданылатын әдіс – тәсілдер

Суреттер, сұрақ-жауап

Сыныбы:2е,ж,з-17.11Қазақ тілі

Сабақ кезеңдері

Мұғалімнің іс- әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Дереккөздер , ресурстар

Кіріспе. Ұйымдастыру кезеңі.

Үй тапсырмасын тексеру

Оқушылармен амандасу , оқу құралдарын тексеру. Оқушыларды түгелдеу. Шаттық шеңбері (бір- біріне тілек айту)

Оқушыларды топқа біріктіру

Сұрақтарға жауап беріңдер

Қандай үй жануарларын білесіңдер?

Сәлемдесу. Оқу құралдарын түгелдейді.

Жақсы тілек білдіреді.

3 топқа бірігеді.

Оқу құралдары,оқулық

Түрлі кәмпиттер

Негізгі бөлім

Кітаппен жұмыс

Сөздік

Білесің-знаешь

Болдың ба?-был ли?

Сурет б-ша жұмыс. Не?Қандай?сұрақтарына сөз тіркесін құрастырту.

Қайталайды,жаттайды,сөйлем құрастырады.

Сен білесің бе?

Сөз тіркесін құрастырады.

Екі қой,Қоңыр сиыр.Қара мысық.Әдемі ит.

Оқулық,сөздік,бағалау парағы

Сергіту сәті

6-тапсырма Сергітуді оқыту,жасату

Хормен оқиды, қимыл жасайды.

ноутбук

Бекіту

Дәптермен жұмыс

2-тапсырма.Диалогті оқыту

3-тапсырманы орындату.

Жұппен оқиды.

Жазбаша орындайды.


Кері байланыс немесе рефлексия

Ой қозғау . – Сабақта нені үйрендік?

  • -Өз пікіріңді айт

Өз ойларын білдіреді.

Бағдаршам арқылы білдіреді.

Үйге тапсырма

46-47бет 5-тапсырма

Күнделікке толтырады.


Автор Манкеева Дамира Сериковна
Дата добавления 22.11.2015
Раздел Начальные классы
Подраздел Планирования
Просмотров 211
Номер материала MA-062535
Скачать свидетельство о публикации
