Главная / Иностранные языки / Ағылшын тілі сабағы, тақырыбы:"The internet games" 9-сынып

Ағылшын тілі сабағы, тақырыбы:"The internet games" 9-сынып

9 «А»-сынып

28. 10.2014 ж.

Сабақтың тақырыбы:

The internet games

Сабақтың мақсаты:

Сыни тұрғыдан ойлай отырып, жаңа сөздерді қолдану арқылы “The internet games” туралы сөйлеуге үйрену.


Күтілетін нәтиже

  • Оқушылар ағылшын тілінде “The internet game” туралы айтуға үйренеді.

  • Шығармашылық қабілеттері іс-әрекетте көрінеді.

  • Ағылшын тілінде өз ойларын еркін айтады

Қолданылатын модульдер:

Сын тұрғысан ойлау, диалогтық оқыту, оқыту үшін бағалау, көшбасшылық.

Негізгі дерек көздер

Макркер, стикер,

Сабақ барысы

Сабақ кезеңдері

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

1. Ұйымдастыру кезеңі

Оқушылармен сәлемдесу

Көңіл-күйлерін сұрау;

«Шаттық шеңбер»- ойыншық арқылы бір-біріне жақсы тілек білдіреді. 1-2 санау арқылы топқа бөледі.

Мұғаліммен амандасады, көңіл-күйлерімен бөліседі және мұғаліммен көңіл-күйлерімен бөліседі.Бір-біріне тілек айту арқылы қарым-қатынысқа түсу;

Өз ұсыныстарын білдіреді.

2. Үй тапсырмасын тексеру

Шағарманы тексереді

Үйде жазып келген шығарманы оқиды.

3. Жаңа материалдың

таныстырылымы

Сұрақтарға жауап беру арқылы жаңа сабақты ашу.

  • What do your know about internet?

  • What kind of games do you play?

  • When did the term “Internet” appear?

Оқушылар мұғалімнің қойған сұрақтарын жауап береді.

4. Негізгі бөлім

(Complete the chart)

On-line

hello_html_17bd016d.gif

Web-site

Shello_html_m3a0e246a.gifpam

hello_html_77590189.pnghello_html_m20443ce9.gifhello_html_113413b1.gifhello_html_m2f2256b9.gif

E-mail


Virus


What words come to your mind when you hear the word “Internet”? Write them down


Оқушылартопта интернетпен байланысты сөздері жазады, талдайды.

5. Writing definitions of the word

Берілген сөздердің анықтамаларын жазады.

Browser


Web-site


Hacker


On-line


Provider


Spam


User name


E-mail


Virus



Оқушылар топта сөздердің анықтамаларын жазады.

6. Reading the text.


Оқушыларға мәтін таратады.They made a list of advantages and

disadvantages of using the Internet.


Оқшылар мұғалімнің берілген тапсырмасын орындайды.

7. Сергіту сәті

Тренинг ұйымдастырады

Тренингке қатысады

8. Choose the right variant.

Оқушыларға сұрақтар ұсынады. Тапсырманы әр оқушы жеке- жеке орындайды..


  1. The founder of Internet is the agency:

    1. DARPA (Defense Advanced Research Projects Agency)

    2. Valentino

    3. Adidas

2.  The developed network of computer communication was made by:

    1. Bill Gates

    2. Henry Ford

    3. Paul

      1. 1971. Ray Tomlinson offers to use for created E- mail system the symbol:

        1. @

        2. :-)

      2. When did the term “Internet” appear?

    1. 1983

    2. 1985

    3. 1989

5. 1988 is the birth of the first:

  1. hacker

  2. provider

  3. virus “worm”

6. When Internet became accessible to general public?

  1. 1990

  2. 1995

  3. 2000

Оқушылар берілген сұрақтарға жеке- жеке жауап береді.Жауаптарын жұпта, топта тексереді.

9. Write an e - mail message to your teacher.

Мұғалімдеріне хат жазуғ тапсырма береді.

Write an e - mail message to your teacher about the lesson, using the phrases given above.


Try to underline:

  • What was new for you.

  • What was the most interesting to you.

  • What must be improved.

Сабақ жөнінде не түсінгені жайлы, қаншалықты қызықты болғаны жайлы мұғлімдеріне хат жазады.

11. Рефлексия

Топтың әр мүшесі рефлексия жасайды. 5 мин

Мен білдім

Мен білемін

Мен білгім келеді.

12. Бағалау

«Блоб» ағашын бояу арқылы бағалау, топты бағалау.

13. Үй тапсырмасы

Use, ICQ, Microsoft Outlook, Aldus PageMaker, Corel Draw, shareware

сөздерімен сөйлем құрастыру





Choose the right variant.


  1. The founder of Internet is the agency:

    1. DARPA (Defense Advanced Research Projects Agency)

    2. Valentino

    3. Adidas

2.  The developed network of computer communication was made by:

    1. Bill Gates

    2. Henry Ford

    3. Paul Baran

      1. 1971. Ray Tomlinson offers to use for created E- mail system the symbol:

        1. @

        2. :-)

      2. When did the term “Internet” appear?

    1. 1983

    2. 1985

    3. 1989

5. 1988 is the birth of the first:

  1. hacker

  2. provider

  3. virus “worm”

6. When Internet became accessible to general public?

  1. 1990

  2. 1995

  3. 2000































What words come to your mind when you

hear the word “Internet”? Write them down.





hello_html_m6d01e424.gif


hello_html_m6bc9a2be.gifhello_html_m212da072.gif




hello_html_77590189.pnghello_html_m74014d08.gifhello_html_5be58078.gifhello_html_41797093.gifhello_html_28082688.gifhello_html_35f74e79.gif

hello_html_192f72dd.gif































Ағылшын тілі сабағы, тақырыбы:"The internet games" 9-сынып
  • Иностранные языки
Описание:

9 «А»-сынып

28. 10.2014 ж.

Сабақтың тақырыбы:

The internet games

Сабақтың мақсаты:

Сыни тұрғыдан ойлай отырып, жаңа сөздерді қолдану арқылы “The internet games” туралы сөйлеуге үйрену.

Күтілетін нәтиже

  • -Оқушылар ағылшын тілінде “The internet game” туралы айтуға үйренеді.
  • -Шығармашылық қабілеттері іс-әрекетте көрінеді.
  • -Ағылшын тілінде өз ойларын еркін айтады

Қолданылатын модульдер:

Сын тұрғысан ойлау, диалогтық оқыту, оқыту үшін бағалау, көшбасшылық.

Негізгі дерек көздер

Макркер, стикер,

Сабақ барысы

Сабақ кезеңдері

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

1. Ұйымдастыру кезеңі

Оқушылармен сәлемдесу

Көңіл-күйлерін сұрау;

«Шаттық шеңбер»- ойыншық арқылы бір-біріне жақсы тілек білдіреді. 1-2 санау арқылы топқа бөледі.

Мұғаліммен амандасады, көңіл-күйлерімен бөліседі және мұғаліммен көңіл-күйлерімен бөліседі.Бір-біріне тілек айту арқылы қарым-қатынысқа түсу;

Өз ұсыныстарын білдіреді.

2. Үй тапсырмасын тексеру

Шағарманы тексереді

Үйде жазып келген шығарманы оқиды.

3. Жаңа материалдың

таныстырылымы

Сұрақтарға жауап беру арқылы жаңа сабақты ашу.

-What do your know about internet?

-What kind of games do you play?

-When did the term “Internet” appear?

Оқушылар мұғалімнің қойған сұрақтарын жауап береді.

4. Негізгі бөлім

(Complete the chart)

On-line


Web-site

Spam

E-mail

Virus

What words come to your mind when you hear the word “Internet”? Write them down

Оқушылартопта интернетпен байланысты сөздері жазады, талдайды.

5. Writing definitions of the word

Берілген сөздердің анықтамаларын жазады.

Browser

Web-site

Hacker
On-line 
Provider
Spam
User name 
E-mail 
Virus

Оқушылар топта сөздердің анықтамаларын жазады.

6. Reading the text.

Оқушыларға мәтін таратады.They made a list of advantages and

disadvantages of using the Internet.

Оқшылар мұғалімнің берілген тапсырмасын орындайды.

7. Сергіту сәті

Тренинг ұйымдастырады

Тренингке қатысады

8. Choose the right variant.

Оқушыларға сұрақтар ұсынады. Тапсырманы әр оқушы жеке- жеке орындайды..

1.The founder of Internet is the agency: 
a.DARPA (Defense Advanced Research Projects Agency) 
b.Valentino
c.Adidas
2. The developed network of computer communication was made by: 
a.Bill Gates
b.Henry Ford
c.Paul 
3.1971. Ray Tomlinson offers to use for created E- mail system the symbol: 
a.J
b.@ 
c.:-)
4.When did the term “Internet” appear? 
a)1983
b)1985
c)1989
5. 1988 is the birth of the first: 
a.hacker
b.provider
c.virus “worm”
6. When Internet became accessible to general public? 
a.1990
b.1995
c.2000

Оқушылар берілген сұрақтарға жеке- жеке жауап береді.Жауаптарын жұпта, топта тексереді.

9. Write an e - mail message to your teacher.

Мұғалімдеріне хат жазуғ тапсырма береді.

Write an e - mail message to your teacher about the lesson, using the phrases given above.

Try to underline:

  • What was new for you.
  • What was the most interesting to you.
  • What must be improved.

Сабақ жөнінде не түсінгені жайлы, қаншалықты қызықты болғаны жайлы мұғлімдеріне хат жазады.

11. Рефлексия

Топтың әр мүшесі рефлексия жасайды. 5 мин

Мен білдім

Мен білемін

Мен білгім келеді.

12. Бағалау

«Блоб» ағашын бояу арқылы бағалау, топты бағалау.

13. Үй тапсырмасы

Use, ICQ, Microsoft Outlook, Aldus PageMaker, Corel Draw, shareware

сөздерімен сөйлем құрастыру

Автор Шакирова Мархаба Тулеуовна
Дата добавления 19.01.2016
Раздел Иностранные языки
Подраздел Планирования
Просмотров 467
Номер материала MA-063943
Скачать свидетельство о публикации
