- 02.10.2020
- 300
- 0
Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
5-сынып Әдебиет
Сабақтың тақырыбы: Ертегілер
Сабақтың мақсаты: Ертегілер туралы түсінік беру, ерекшеліктерін ажырату
Күтілетін нәтиже: Тақырып бойынша түсінеді, ерекшеліктерін ажыратады
Сатысы | Мұғалім іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Қолданылған модульдер | Қолданылатын әдіс-тәсілдер | Бағалау |
Білім | Топқа бөлу
Үй тапсырмасын тексеру | Топқа бөлінеді
Құрастырып келген ертегілерін ортаға шығып оқиды |
Дарынды және талантты балаларды оқыту |
| Бірін-бірі бағалау |
Түсіну | Тақырыпты бөлімге бөліп береді | Бөлімдерді орнында оқып шығады, жұптаса отырып бір-біріне түсіндіреді | Оқыту мен оқудағы жаңа әдіс-тәсілдер | Мнемоника әдісі |
|
Қолдану | Тапсырманы түсіндіреді | Оқушылар оқыған тақырыптары бойынша семантикалық карта жасайды, жұптасып жұмыс жасайды |
|
Жұптық жұмыс |
Бірін-бірі бағалау |
Талдау | Тапсырманы түсіндіреді Тақырып беріледі | Әр оқушы өз тобында постермен жұмыс «Ертегі бізге қажет пе?» | Жас ерекшелігіне сай оқыту | Постермен жұмыс | Формативті |
Жинақтау | Бес жолды өлеңнің жолын түсіндіру | Ертегі сөзіне Бес жолды құрастыру |
| Синквеин әдісі |
|
Бағалау
Үйге тапсырма |
|
Қалаған ертегілерін оқып келу |
|
|
Формативті
|
6 662 871 материал в базе
Настоящий материал опубликован пользователем Токмолдаева Жанна Галымжановна. Инфоурок является информационным посредником и предоставляет пользователям возможность размещать на сайте методические материалы. Всю ответственность за опубликованные материалы, содержащиеся в них сведения, а также за соблюдение авторских прав несут пользователи, загрузившие материал на сайт
Если Вы считаете, что материал нарушает авторские права либо по каким-то другим причинам должен быть удален с сайта, Вы можете оставить жалобу на материал.
Удалить материалВаша скидка на курсы
40%Курс профессиональной переподготовки
300/600 ч.
Курс профессиональной переподготовки
300/600 ч.
Курс повышения квалификации
72/180 ч.
Мини-курс
4 ч.
Мини-курс
5 ч.
Мини-курс
6 ч.